Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Miért fordítva raknak le az...

Miért fordítva raknak le az ufók az ágyon miután elraboltak?

Figyelt kérdés

Mielőtt rátérnék hogy taglaljam a fő kérdést;

Én nem alapvetően nem hiszek abban hogy földönkívüliek aktívan részt vesznek a földi életben, én inkább az az ember vagyok aki elhiszi hogy megtörténhet ilyen. Mert miért ne?


Szóval az történt, hogy reggel fordítva keltem az ágyon. Rendesen átpártoltam, mert még a párnám is a szabályosan a másik oldalon volt. Minden ugyan úgy volt.. csak a másik oldalon :D


Amikor délután alszom el, mindig füldugóval teszem azt, hogy ne ébredjek fel ha beszélgetnek a házban vagy ilyesmi. Azt kell tudni hogy általában éjjel kiesik és a takaróval meg a párnával együtt kallódnak valahol, néha le is esnek az ágyról. De tegnap nem. Szabályosan le voltak helyezve egymás mellé, mintha valaki ki vette volna.


Erről mind beszámoltam egy ismerősömnek (aki ilyenekkel foglalkozik), erre ő azt mondja hogy keressek magamon jeleket, szúrásnyomokat vagy akármit (nem találtam). Merthogy akiket "elraboltak az UFÓk" azok ilyeneket találtak magukon. Ja és hogy fordítva keltek.


És itt merül fel a kérdés; Miért tennének le fordítva az ufók az ágyon miután elraboltak? Ezen gondolkoztam és a következőre jutottam:


Tehát tegyük fel hogy léteznek ufók és éjjel embereket rabolnak. Én mint egy egyszerű ember, úgy gondolom ha téren és időn át repkednek, biztos van valami módszerük arra hogy átlássanak a falakon... hogy egyáltalán tudják hogy hova kell bemenni.

Mivel nap közben nem tudnának észrevétlenül krúzolni a házak között, így csak egy másik éjjel tudnak visszajönni. Amikor az ember alszik. Na de hogyan alszik? Úgy ahogy letették vagy fordítva? Mert ki aludna már úgy ahogy nem szokott?


Szóval összefoglalva szerintem az UFÓk azért raknak le fordítva az ágyon, hogy amikor visszajönnek lássák hogy élsz-e még vagy mi van :D


És te mit gondolsz?


18/f


2015. szept. 7. 19:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
7%
Én azt gondolom hogy a kábszi rossz!
2015. szept. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
feng shui
2015. szept. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Én azt gondolom, hogy akik aljas szándékkal elrabolnak az ágyadból, azokról nehéz lenne feltételezni, hogy ügyelnek arra hogy ugyanúgy vissza is rakjanak, sőt még gondosan be is takargatnak.Inkább úgy gondolnám, inkább simán lebaxnak a szőnyegre, rosszabb esetben a tetőre, már ha egyáltalán veszik a fáradtságot és visszahoznak.
2015. szept. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Büdös volt a lábad,nem bírták a szagát...
2015. szept. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Kelkáposzta!
2015. szept. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nekem az a kérdésem, hogy ha elrabolnának, minek fáradoznának azzal, hogy visszavisznek?
2015. szept. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

#6


Kísérletet végeztek rajtad és majd visszajönnek? Jó kérdés.

2015. szept. 7. 20:34
 8/15 anonim ***** válasza:
Gyerekkoromban volt egy olyan éjjeli szokásom, hogy körülbelül havi egy-két alkalommal éveken keresztül fordítva ébredtem reggel, mint ahogy elaludtam este. Mondjuk fotelágyban hülyeség is lenne fordítva lefeküdni. Olyan is sokszor volt hogy a földön fekve ébredtem éjjel. Ennek viszont nincs köze a földönkívüliekhez, ez sima alváspszichológia. Azóta meg is szűnt a dolog. Ez sokkal inkább az ébrenlét, és az alvás közötti szöges ellentét, a logika hiánya lehet, ami a tudattalanból fakad. Megeshet, hogy valamit kényelmetlennek érzel álmodban, és nem azzal reagálsz, hogy teszem azt átfordulsz a másik oldaladra, ahogy logikus lenne, hanem mivel úgy kényelmetlen volt, fogod magad, és ellentétes oldalra fekszel, mert úgy pont fordítva fekszel, mint ahogy kényelmetlen volt. Az is lehet hogy alva jártál. Olyankor is érdekes helyeken, és pózokban ébredhetsz.
2015. szept. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Azèrt raknak le fordìtva, mert annyi embert el kell rabolniuk egy nap, hogy màr nem emlèkeznek h ki merre volt arccal!Plussz mèg az is bezavar, hogy mivel gondolatolvasòk, egymàs gondolatait tèvesztik össze a sajàt gondolataikkal ès vègül nem tudjàk mit is gondoljanak!!
2015. szept. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Fish1 ***** válasza:
Ha többször előfordul, kamerázd be a szobát.
2015. szept. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!