Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Szerintetek nem gáz hogy...

Szerintetek nem gáz hogy 11évesen nekiálltam japánul tanulni?

Figyelt kérdés
apukam arab ezert anyanyelvi szinten beszelem a magyart es ar arabot meg tanultam 2evig nemetet most meg angolt tanulok es emellet (mivel szeretem az animeket) nekiálltam japánul tanulni teljesen egyedul egyenlore csak a kanakat de a kerdes maga az lenne h sokan (ereztem) hogy furcsan neznek ram emiatt mert hogy anime meg hogx csak 11 vagyok meg minden es elkezdtem kicsit furcsanak erezni magam mert sokan izeltek hogy foglalkozzak a tanulmanyaimmal meg hogy minek ha semmi ertelme nem lesz az eletben?

2015. szept. 18. 19:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj. Sőt. Minél több nyelven beszélsz annál jobb. Így több lehetőséged lehet majd munkát találni.:)
2015. szept. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Az önmagában szép dolog, hogy nekiálltál tanulni egy másik nyelvet, máskülönben miért ne lehetne a hobbid a nyelvtanulás? Ki meri megkérdöjelezni, hogy mit csinálsz a saját szabadidödben?

Egyébként javaslom, hogy elöször a hiraganát tanuld meg aztán már a katakana könnyebben fog menni. Kanji-t meg természetesen akkor miután már viszonylany könnyen tudod olvasni a kana-kat.


Aki szereti az animét az rossz ember nem lehet :)

Az, hogy furcsán néznek rád az azért van, mert olyan dolgot csinálsz amihez ök nincsenek hozzászokva és nemértik.


Foglalkozz azzal ami érdekel, ami nemérdekel azt meg akkor sem fogod megtanulni ha kényszerítenek (ez személyes tapasztalat xD)


Tipp: suliba próbálj meg kana-val puskázni és ha megkérdi az tanító akkor csak tagadd le valami másnak, úgyse tudja elolvasni :D

2015. szept. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

2. vagyok

és legyen jól látható helyen a puska, hogy a tanító ne is feltételezze, hogy az puska :D

És közben gyakorlod is a kana-t írni meg olvasni =) Win-Win szituáció.

Sokszor azt nem veszi észre az ember ami az orra elött van.

2015. szept. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem gáz
2015. szept. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

koszonok mindent

a puska meg csak eszembe sem jutott :Ddd de jo otlet

2015. szept. 18. 22:19
 6/9 Aszfaltgyökér válasza:
45%
Azért gyakorold a magyar helyesírást is, nem fog megártani!
2015. szept. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
szerintem sem gáz én speciel latinul tanulok szabadidőmben
2015. szept. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ahogy a második hozzászóló is írta ez szép dolog.^^ Szerintem elismerésre méltó hogy 11 évesen elkezdted tanulni és én szorítok hogy minél könnyeben menjen.:3


A többi emberrel meg ne foglalkozz. Mindig találnak valamit ami miatt furcsán nézhetnek rád.^^

2015. szept. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nagy szepen koszonom a valaszokat :))
2015. szept. 23. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!