Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hol találhatnám meg ezt az...

Hol találhatnám meg ezt az eszméletlenül jó képű srácot?

Figyelt kérdés

Tegnap ültem egyedül az autóban a városban és megláttam ezt a nagyon jó képű tagot, hosszabb ideig nézegettem, de egyszer csak egy szabálytalan sávváltásom miatt bal oldalról levitte egy másik kocsi a visszapillantó tükröt és eltűnt ez a jó srác, azóta nem láttam. Hol lehet? :(


21/F



2015. nov. 25. 18:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Keresd a középső tükörben!
2015. nov. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

21/ F keresi a jóképű srácot.

1: magadat keresed a tükörben

2: te buzj vagy? Xd

2015. nov. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A kék osztriga bárban. Vagy a lila homár?
2015. nov. 26. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szevasz, Narcisszusz! Te nem változtál azóta, mióta legutóbb láttalak a Nimfák völgyében! eddig is csak a tükörképedet bámultad, most is azt csinálod! Ahelyett, hogy szegény Echóval törődtél volna! Pedig olyan aranyos csaj, és mindenben neked adott igazat azzal, hogy elismételte az utolsó szavaidat. Hidd el, vele csak jól jártál volna!

De tudod, mi lett Echóval azóta? Képzeld, beállt katonának! Szép kis karriert futott be a kémelhárítás terén!

[link]

2015. nov. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!