Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Vicces sztorik amik suliban/os...

Vicces sztorik amik suliban/osztálykiránduláson történtek veletek?

Figyelt kérdés

2015. nov. 30. 21:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
97%

Ez nem igazán vicces inkább érdekes: középsuliban 4 évig bukdácsoltam alig mentem át minden évben. Baromira nem érdekelt az egész.

Eljött az utolsó év kegyelem kettessel átengedtek félévkor és májusban, júniusban olyan érettségit csináltam, hogy enyém lett a legjobb az egész suliban.

Jó és jeles osztályzat volt csak. Igazgató egy hangos bzdmeg kíséretével adta át a bizonyítványt és egy kérdéssel: eddig mi a francot csináltál te gyökér??? :P

2015. nov. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Ez azért nem semmi. XD
2015. nov. 30. 21:37
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Nyolcéves gimi, 2. osztály fizika óra, egyéni kísérlet:

Otthonról hozott 60W-os gyertya izzóra rászigetelőszalagoztam egy lecsupaszitott kéteres kábelt. Egyiket az alján lévő érintekőhöz, a másikat a menetes testhez. Padtársammal órakezdés előtt kipróbáltuk, működik-e. én tartottam a kábel izzós végét, padtársam meg a drótokat dugta be a 220 V-os konnektorba. A lámpa világított. Fizika órán ugyanez volt a terv.

A tanár látta mire készülünk. Fiúk, nem lesz ez veszélyes?

Á nem, reggel már kipróbáltuk.

Padtársam a drótokat a konnektorba dugta, ekkor hirtelen durranás és szikrázás közepette kivertük a biztosítékot.

2015. nov. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Ez igen! :D Jöhetnek még.
2015. dec. 1. 15:22
 5/20 anonim ***** válasza:
36%

Igen van sok gólyatáboros sztorim, meg egy-két jó pizsibulis is :3 akit érdekel az rám írhat :3 csak most nincs annyi időm hogy leírjak annyit ><

16/L :3

2015. dec. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
95%

Egy hete történt.. finn óra kellős közepén

Tanárnőnk mesél, hogy milyen volt találkozni az igazi finn mikulással, és mindenki kérdezett tőle

Én meg úgy kezdtem, hogy: Akkor te tökéletesen értetted amit mondott? *Hangos nevetés* Letegeztem a közel 60 éves finn tanáromat.. Utána égett a fejem rendesen..:D

2015. dec. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
XD Ez jó. Még ilyeneket kérek szépen! :D
2015. dec. 1. 19:29
 8/20 cukkcica válasza:
77%
Az osztálykirándulásomon történt. A lEgjobb barátnőm beszélgetett az ellenségemmel, mert én kértem meg rá, és az utált osztálytársam azt közölte a barátnőmmel hogy ha hapna 1 milliárd forintot megenne egy szart szó szerint kiskanállal.A barátnőmmel 5 percen keresztül nem tudtuk abbahagyni a neveteést. :)
2015. dec. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
98%
Ez nem velem történt meg, egyik osztálytársam mesélte, hogy mikor táboroztak: Este, mikor már mindenki aludt, az egyik gyerek kiment a bokorba tojni egy barna medvét, magyarul szarni, a telefon a zsebébe volt, ami kiesett és pont a telefonra rá zuhant a barna maci. Mikor észrevette, gyorsan letörölte, mivel nem az övé volt. Másnap visszaadta jogos tulajdonosának. Miután fél óráig nyomogatta, játszott vele, megkérdezte tőlük, hogy miért van ennek szar szaga? Erre mindegyik elkezdett nevetni, mire elmondták neki, hogy mi történt, mivel a barna medvét kiengedő gyerek addigra elmondta nekik, hogy mi történt az éjjel. Az arckifejezését láttátok volna. :-D
2015. dec. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 cukkcica válasza:
89%

Suliban történt hogy ugye kicsöngettek a 3. óráról. Kimentem a barátnőmmel az udvarra mert minden szünetbe ki kell mennni kivéve tesin mert akkor öltözni kell.Mi azt hittük hogy média óra jön, kimentünk az udvarra, de sak 2 másik osztálytársam volt kint.aztán 55-kor feljöttünk és kiderült hogy tesi óránk van mert már mindenki átöltözött és a lányok jöttek bezárni a teremajtót.

gyorsan igyekeztem átöltözni, de mire kész lettem és ki akartam menni az öltözőből a barátnőmmel de zárva volt az ajtó. bezártak minket az öltözzőbe. Hiábba kopogtunk,senki sem nyitotta ki csak 10 perc után.

2015. dec. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!