Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Vicces történetek iskolából,...

Vicces történetek iskolából, hallomásból vagy olyanok amik veletek történtek meg?

Figyelt kérdés
Tudnátok párat írni?
2015. dec. 4. 19:21
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Osztálykiránduláson túrázni indultunk a hegyekbe, mire pont elkezdett esni az eső. Megszólal mélyen tisztelt osztályfőnökünk: "Ez egy Murphy törvény. Egész nap nem esett az eső, csak akkor, mikor éppen indulnánk.." Osztályunk gyöngyszeme csak annyit súgott oda nekem, hogy Murphy nem egy színész...
2016. jan. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%

Tesi óra előtt elmentem vizelni- mint mindig Ezután a két nagyon intelligens osztálytársam, Bendegúz illetve Trícián rám nyitották az ajtót, pisálás közben. Mondanom sem kell, elképesztően felidegesítettem magamat, s a varázsfegyverhez nyúltam. A wc kefét megfogtam, s mint már megannyi alkalommal, visszamentem az öltözőbe, s elkezdtem rázni. Ezerszer csináltam már előtte, eddig csak a víz ment le róla, viszont most teljesen más történt. Tríciánnal kezdtem, mivel ő volt a főbűnös, sajnos az anyag nagy részét felfogta, míg utólag kiderült. (napokig szar szagú volt a haja) Eleinte nem vettem észre az ürüléket a falon, a ruhákon, a gyerekeken, illetve a lámpán. Az tűnt fel, hogy nagyon büdös van, majd felnéztem a plafonra, és egy tenyérnyi szarcsimbók lógott a fejem felett. Szép lassan felfedeztük, hogy a ruhák, a cipők, és a fal is tiszta szar, úgyhogy menteni kellett a menthetőt. Megfogtuk a törülközőt, és azzal töröltük fel a szart, de nem mindet, és visszaakasztottuk. Azért kellett visszarakni, mert több szart nem tudott befogadni. Ezután kimentünk focizni, és Bendegúzt, mivel rossz az egyik lába, és nem tesizik, visszaküldtem hogy valamit még takarítson, hátha megússzuk. Oké Utolsó óra után hallom, hogy a takarító nő, illetve az igazgató helyettes beszélget arról, h tiszta szar a fiú öltöző.

Természetesen én voltam az, akit elkaptak és beszámolót kellett tartanom az egészről...XD Igazgató azt mondta, hogy vigyem haza a törülközőt kimosni, de erre nem voltam hajlandó, és közöltem vele, hogy kifogom dobni:DDD ezért másnap Bendivel és Trícivel az udvaron sikálhattuk minden szünetben az ürüléket:DDDD

ui: a mai napig szaros az öltöző

2016. febr. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!