Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Házőrzésre 5-10db vérmókus...

Házőrzésre 5-10db vérmókus beszerzése túlzás vagy elegendő 1db is?

Figyelt kérdés

#vérmókus
2015. dec. 5. 18:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is néztem, azt hittem magam alá fosok a röhögéstől! :DD

Szerintem bőven elég 1 darab, ha viszont tartasz az elszántabb betörőktől, szerezz be minimum 5-öt. De óvatosan bánj velük!

2015. dec. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
2-3at vegyél! Társas állat!
2015. dec. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

5, vagy annál több vérmókus tartása veszélyes, mert ha unatkoznak, akkor a gazdájukra is rátámadhatnak, pusztán szórakozásból!

Az ideális megoldás, ha egyet veszel, és azt még az üzletben öt darabra vágatod. Így ránézésre öt vérmókusod lesz,ami elrettentésnek elég - a valóságban azonban egy, ésannak is drasztikusan csökkenni fogy az étvágya a darabolást követően, így sokat spórolhatsz a tápján.

2015. dec. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
"Az ideális megoldás, ha egyet veszel, és azt még az üzletben öt darabra vágatod. Így ránézésre öt vérmókusod lesz,ami elrettentésnek elég" de azt sötétben a betörők nem veszik észre, veszek 4db aztán lesz ami lesz ha rám támadnak és megölnek legalább benne leszek a hírekben
2015. dec. 5. 19:17
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Megint a nagyzolás... Vérmókus, az igen... Az igazi hazai fajta, a vérnyúl meg már nem is jó neki.
2015. dec. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
"Az igazi hazai fajta, a vérnyúl meg már nem is jó neki." - A vérnyúl sem hazai fajta. A pirézek hozták be a 3 napos megszállásuk idején.
2015. dec. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
#6 - azt a teóriát csak a Monthy Python - féle Gyalog Galopp óta erőltetitek, ne is tagadd. A vérnyúl igazi pusztai fajta, a Hortobágyon, a kilenclyukú híd alatt van a természetes költőhelyük.
2015. dec. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

#7.

"Ezt a teóriát csak a Monthy Python - féle Gyalog Galopp óta erőltetitek, ne is tagadd." -De, körömszakadtáig tagadom!

Ez a teória a magasabb tudományos körökben már régóta alaptézisnek - hogy ne mondjam: dogmának! - számított, azt az ismeretterjesztő film csal széles körben ismert, és így társadalmilag elfogadottá tette azt, amit MI addig is tudtunk.

2015. dec. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
A fej- részre tegyél alufóliát,így az ufók nem fogják megtudni, hogy mit gondolt rólad utoljára...
2015. dec. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább szerezzél be pár zombi hódot. Marha aranyosak:


https://www.youtube.com/watch?v=7Tsm1IrJG1s

2015. dec. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!