Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Legdurvább élmények?

Legdurvább élmények?

Figyelt kérdés
Kinek mi volt a legdurvább bulis\másnapos èlmènye?

2015. dec. 22. 17:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Amikor felkeltem a réten két sörösüveggel a kezemben egy szál bőrdzsekiben meg farmerban. Utána betaláltam egy vidéki kondiba, azt s tudtam hol vagyok, bemegyek erre csak néznek, hogy ki ez a tépett fazon itt. Odamentem a fekvenyomópadhoz, amin egy ilyen Fekete Laci kinézetű pali emelgetett vagy 150 kilót, szépen megvártam amíg befejezi és megkérdeztem, hogy hol vagyok, táblát nem láttam sehol. Ekkor közölte település nevét ami kb. 5 kilométerre volt a várostól. Kértem kölcsön buszjegyre, hazamentem, megfürödtem forró vízzel, utána aludtam másnap délig, utána főztem egy kávét, utána meg teázgattam, filmet néztem, a mezőn kiokádtam magam. Azóta inkább gyúrok, mint iszok. Főleg, hogy szkandereztem a csávóval és lenyomott, akkor fogadtunk egy visszavágóban, ami hamarosan eljön. Már várom, hogy mikor mondhatom neki szkander közbe, hogy " na mi van nincs szervó a Ladában"?
2015. dec. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
*50 kilométerre
2015. dec. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
És még a pénz is megakarom neki adni. Tudom, hogy úgy se engedné, de ha legyőzöm, akkor csak elfogadja. :)
2015. dec. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Amikor fesztiválon behánytam egy sátorba, ami nem is az enyém volt!
2015. dec. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Blade Bone ***** válasza:
100%
Hát egyszer voltam egy durva partiba, még tavaly szilveszteri parti előtt egy héttel kb, tök jó volt minden, berúgtunk, kajáltunk, ismerkedtünk idegenekkel és még egy-két falubéli emberkével is összefutottunk. A gondok akkor kezdődtek, mikor haverom elkezdte kínálgatni nekem a feleseket, ilyen Vilmos körte volt, és hát ha jól emlékszem hármat vagy négyet ihattam még pluszba rá az előtte megivott piákra, és akkor kész voltam :D elmentem dancelni oda előre a népekhez, és eztán már csak arra emlékszem, hogy tesóm szólt hogy kéne mennünk, mert elkéssük a buszt és még valami csávót is vinniük kell, aki mint kiderült az egyik falubéli volt, és totál szétcsúszott :D még nevettem is rajta :D úgy csúszkált meg sikonyált ott elől a tánctéren, mint valami M. Jackson imitátor.. Na és akkor ahogy mentünk vokna kifelé, valahogy elkeveredtem vagy leszólított valaki, nem tudom :D de tény és való, hogy ott maradtam és emlékszem egy csaj meg egy srác kiséretében indultam meg picivel később a buszhoz, hogy hát na, én is avvak megyek haza vagy mi.. De nem úgy lett, mert láttuk mikor elviharzik a járat :( akkor megszomorodtam és mondták a srácok, hogy menjek velük egy darabig hátha jön valami ismerős, és jött is, mégpedig egy hókotró :D ejj mondom gyerekek, én ma ezzel megyek haza :D ők meg csak néztek bután és nevetve sok sikert kívántak. Én meg vagányan oda mentem, sikítottam nekik mint egy józan ember :D és mikor nyitotta az egyik srác az ajtót, kérdeztem nem e tudnának hazavinni? Hát előszőr azt mondták nem arrafele mennek, és akkor megszomorodtam ismét, majd elindultam gyalogosan.. Aztán jó pár méter után hallottam hogy dudálnak, megfordultam és ezek a srácok voltak, mondták hogy tesznek kitérőt pattanjak be :D ejj mondom micsoda királyság, hókotróval utazhatok haza, hát mekkora respect :D aztán dumáltunk hazáig és mikor megérkeztünk, még mondták is hogy vigyázzak magamra, hát mondom jó persze, aztán kizuhantam a gépből :D mert hát bazinagy kamion volt, de nem volt problém, rohadt jól éreztem magam és az a lényeg. :D
2015. dec. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!