Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Szerintetek megvalósítható az...

Szerintetek megvalósítható az önjáró rotációskapa gondolata?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy egy rotációskapára vajon rá lehet e építeni egy kisebb motort (mondjuk egy simson, wartburg esetleg trabi) és a kapállovakat az hajtaná, a szarvak helyett meg egy bicikli kormányt tenni és akkor meg lenne a kormányzás is. Kb. bírna menni 30 km/h-val, de arra jó lenne, hogy a közeli szerelő el tudná vinni önmagában is javítani vagy ha kölcsönkérik a szomszédok akkor csak haza gurulna vele, A kapákon támaszkodva, nem kellene vontató jármű. Esetleg még arra is jó lenne, hogy ha nincsen a háznál gereblye akkor kisebb gereblyét is rá lehetne kötni kisebb távolságokra falevelet gerebjézni.

#Swift #rotációs kapa #audi motor előre #hátra suzuki motor #diesel simson
2016. jan. 5. 19:34
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

A kérdező kommentje:


Jah az kimaradt, hogy egy kis 6V-os akksi lenne indítózásra, váltani meg egy bowdenes bicikli váltó lenne a kormányra rászerelve. A fék is bowdenes lenne a kormányon illetve a kuplung is a kormányon lenne. Generátor meg 1000-es Suzuki generátor hajtaná. És a bicikli kormányra még fsengőt is lehetne szerelni, hátha jön a szomszéd az ezres swiftjével.

2016. jan. 5. 19:37
 2/12 anonim ***** válasza:
42%
Tetess rá téli gumit, mert itt a tél!
2016. jan. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Jóvan már bzmeg nem hiszem el húzzál innen aranka vagy kivagy tönkrebszod ezt az oldalt a hülyeségeiddel bzmeg.
2016. jan. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:

Ez nem én vagyok :D Aranka sem én vagyok...


Üdv:

Nagyon menő nevű felhasználó :)

2016. jan. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom miről beszéltek. Nem értem egy szavatokat sem. A kérdés komoly! Tudnátok értelmes választ adni a kérdésemre? Az is érdekelne, h le lehet- e így műszakiztatni a rotációs kapákat, h önkáróvá alakíttatom, áttételeken keresztűl ezinkronizálva a tengelykapcsolókat, vagy nagyon drága lenne a kivitelezése?
2016. jan. 5. 21:06
 6/12 anonim ***** válasza:
TAKARODJ!!!!
2016. jan. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A.C.A.B válasza:
Lehetőleg hagyjál rajta helyet még egy szimfonikus zenekarnak is karmesterrel, úgy lesz az igazi.
2016. jan. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A.C.A.B válasza:
42%
Ja és még lopjál rá valahonnan egy 82-es Belarus kabint, hogy szélben is tudd használni. Ezt majdnem el is felejtettem
2016. jan. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
De akkor már traktor formája lesz nem? Attól tartok, az a kapa így nem fog átmenni a műszakin! Vagy szerinted de?
2016. jan. 6. 01:11
 10/12 anonim ***** válasza:
De szánalmas vagy már komolyan. Picit már tényleg kezdelek sajnálni, hogy ez a legjobb szórakozásod, tuti xar életed lehet.
2016. jan. 6. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!