Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Régebben is gondolkodtam...

Régebben is gondolkodtam rajta hogy veszek egyet de most JustVidman videó motivált rá és eldöntöttem veszek egy tengeri szerzetest. Hol lehet venni? Mit eszik? és mekkora a helyigénye?

Figyelt kérdés
[link]

2016. márc. 27. 15:09
 1/6 A kérdező kommentje:
ez nem vicc
2016. márc. 27. 20:45
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
tengerpart közelében, ha megpróbál elcsábítani a játékával, akkor simogasd meg a hasát
2016. márc. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Sétálgass egy kicsit a Dunaparton,hátha...


Mindenesetre vigyél puskát,amit altató lövedékkel töltesz meg,de még elkelhet egy erős ketrec is.


Szerintem ,ha egy ilyen aranyos kis édi-bédi játszótársat tartasz,és te szeretnéd etetni,lehet hogy egy kis sorozatgyilkolászásba kell kezdened,de így fenn áll a veszélye annak,hogy a végén te is egy tengeriszerzetes leszel.

2016. márc. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudsz venni, sétálgass vízpart közelében és talán rábukkansz egyre.De vigyázz! Ha elkezd játszani semmiképp se menj oda hozzá valamilyen kábító fegyver nélkül, mert könnyen megölhet.

Ha elkábítottad és hazavitted, utána már csak be kell idomítani és akkor talán tarthatod a kerti medencédben és elviheted néha sétáltatni is.

Ha sikerül az akció majd kérnék egy képet is ha lehet:D

2016. ápr. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 nagylorinc24 válasza:
66%
remélem ezt nem gondoltad komolyan
2016. ápr. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Ma már bármit lehet venni. Egyébként úgy tudom, hogy húsevő.
2016. máj. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!