Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ti mivel szivattátok meg a...

Ti mivel szivattátok meg a suliban a tanárokat? Vagy a gyerekeket?

Figyelt kérdés

Érdekelne! :)

Mi azt csináltuk pl. a matektanárnővel, hogy csengetéskor kimentem az osztály elé, és rajzolgattam (mértanunk volt), amikor pedig a tanárnő bejött, azt mondtam neki hogy: "Miért tetszett késni? Tessék helyreülni!"

Az angollal pedig azt csináltuk, hogy köszönés után mindenki egyetlen pontra koncentrált, valaki pedig bebújt a szekrénybe és horkolt. Szegény tanárnő nem bírta kitalálni, hogy honnan jön a hang :D



2016. ápr. 1. 13:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
Mi egyszer egy vekkert rejtettunk a fiokba felhuzva hogy hamarabb vegeterjen az ora. Arra b asztunk ra, hogy ropdogat iratott, igy felora alatt kellett megirni 45 perc helyett ...
2016. ápr. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%

Öreg ember vagyok, még más rendszerben jártam.

Pl.

zsíros kenyérrel töröltük át a táblát. Többé nem fogott rá a kréta. Az újra festését ki kellett fizetnünk.

Aztán volt a 10 perc Bufallo (padban felnyomod a térded, majd leejted. Ettől a cucc előrébb megy. Szépen sorban mindenki.)

Ha felelni hívtak:

- Nem tudtam készülni, mert szült az anyám (ki más szült volna);

- nincs itt beteg - mondja a felelésre felszólított.

Ezekre emlékszem, de volt sok.

2016. ápr. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
22%
2 haverommal sörözést megbeszéltünk, utolsó pillanatban egyik lemondta amíg megvettük a piát a másikkal, utána felmentünk a lakásra és ott várt még több sörrel!
2016. ápr. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%
Mi úgy csináltuk, hogy valaki azt mondta a tanárnak hogy ki szeretne menni a teremből mert rosszul van, és kiment. Később mondta valaki hogy hadd nézze meg mi van azzal aki kiment, mert lehet hogy már elhányta magát. Szal utána ment. Aztán visszajött, hívta a tanárt hogy gyorsan jöjjön, nagyon rosszul van az illető. A tanár is kiment. Ekkor mi felírtuk a táblára hogy "Elmentünk sörért" és mindannyian felszaladtunk az emeletre és ott maradtunk. A tanár visszajött, de nem voltunk a teremben. Így megúsztuk a felelést :)
2016. ápr. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
97%

Nekem tanárként volt szokásom, hogy április 1.-ére bekészítettem a zsebembe néhány nagyobb darab szőlőcukrot. Akkoriban sok helyen árultak olyant, ami nem tabletta alakú volt hanem hosszúkás, és első ránézésre krétának nézett ki.


Elkezdtem tartani az órát és írni valamit a táblára igazi krétával. Majd úgy fordultam, hogy a bal kezemmel gesztikulálva eltereljem a figyelmet, miközben a zsebembe nyúltam, és kicseréltem szőlőcukorra.


Közelebb léptem hozzájuk, továbbra is "belemerülve a magyarázatba", és egy ponton (például feltettem nekik valamilyen költői kérdést és) megálltam "eltűnődni".

Ekkor, mintegy szórakozottan elgondolkozva a saját kérdésemen, elkezdtem majszolni a kezemben levő "krétát" :D :D :D


A hatás -- főleg ha még nem ismertek engem annyira -- minden évben leírhatatlan volt....

2016. ápr. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
87%
Több ilyen tanár kéne! :D
2016. ápr. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
92%

Nekünk van egy nagyon dicsekvős tanárunk. Mindig az "új BMW" kocsijával henceg ,hogy milyen jó, meg milyen szép .

Én ezzel akartam ma megviccelni.

Felhívtam a tanárnőt hogy véletlenül neki hajtottam a kocsijának biciklivel és betört az ablak .

Direkt mondtam hogy nem szándékosan csináltam meg hogy sajnálom.

A tanár szó szerint ki rohant az iskolából és tudni kell hogy többet nyom mint maga a kocsi ( van vagy 200 kiló ) és én akkor láttam őt így ennyire futni vhová.

Utána meg se nézte a kocsit egyből elkezdett veszekedni velem ,hogy hogy nem vehettem észre hisz olyan nagy meg stb. stb...

Erre ő mondja: hol tört be az üveg ?

És utána döbbent rá hogy megszivattam.


Hű de jó volt letörni ennek a bigének a nagyképűségét. :)

2016. ápr. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
92%
Az en iskolamban van ilyen hazi feladat felelos, akinek meg kell nezni, hogy kesz van-e az osztaly hazija. Na, en voltam a felelos. Megszivattam egy sracot, hogy egy feladatra azt mondtam az is hazi, pedig nem volt az, szoval azt ugye nem csinalta meg. Tökre befosott, hogy egyest fog kapni, aztan egy "Aprilis bolondja!" es rajött, hogy megszivattam. Tudom nem valami nagy poen, de akkor is jo volt:)
2016. ápr. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
94%
Nem szívatás, de úgy mentem be suliba hogy volt nálam egy kiló kenyér amit angolon szétosztottam a csoportársaim között. Viszont tavaly ápr- 1-jén a tanárunk kicsit késöbb jött be órára,mi meg akkorra szinte ordítottunk. Belép a tanár, ránkkiabál, és kijelenti hogy mivel rosszak voltunk ezért írunk. Nem ilyedtünk meg egész addig, amég egy 8.-os tankönyvet le nem emelt a polcrol (5.-esek voltunk) és mondta hogy akkor fordítsuk magyarra amit mond. Az osztály felének csak a neve volt a papíron, na mondja a tanár hogy adjuk be. beadjuk, erre a tanár széttépi a lapokat, és annyit mondott: április bolondjai.....
2016. ápr. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
91%

Jó sztorim nincs, de két valós történetet el tudok mesélni, 1977-ből, általános iskola 7-dikben történt.


(1) Ofőnk(!) szerzett egy műanyag siklót, pont olyan hosszút, mint a napló és be is tette a naplóba a történelem tanárunk órája elött. A hatás frenetikus volt: naplónyitásra szabályszerűen életrekelt a sikló és a frász jött szegény tanárnőre. Ha ezt diák csinálja, intőnél alább nem ússza meg, az tuti. ;)


(2) Volt egy lány(!), aki egyik órán nem bírt magával és egy állathang idétlen utánzásával zavarta meg az órát. Az ofő vette a lapot. Felállította a lányt, és elkezdte feleltetni állathangokból. A lány nem merte kockáztatni az egyest, így kénytelen-kelletlen belement a játékba és bizony égett rendesen az osztály elött, némely állat hangjának utánzása közben. Tán a nyolcadik állat után kegyelmezett meg neki a tanárnő.

2016. ápr. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!