Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Lenyeltem egy 56k-s modemet,...

Lenyeltem egy 56k-s modemet, és azóta csak dial-up-al tudok kapcsolatot teremteni a lányokkal. Hogyan tudnám ezt fejleszteni?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 4. 14:19
 1/4 A kérdező kommentje:

De most komolyan HELP!

Akárhányszor elkezdenék beszélgetni egy jó csajjal, először mindig végig kell várnom a kapcsolódási hangot, ami a számból jön ki, csak azután jönnek normál, emberi nyelven a szavak. De eddig szinte sosem sikerült eljutnom, volt olyan lány, aki lekevert egyet, meg volt aki sikoltozva elmenekült azt kiáltozva: "Szörnyeteg!"

Nagyon magam alatt vagyok. :(

2016. ápr. 4. 14:24
 2/4 anonim ***** válasza:
Azt az ősrégi ótvaros vackot nem tudod hová fejleszteni, de hazudd azt a csoajoknak hogy 500Mps-os vagy. (500 menet másodpercenként)
2016. ápr. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyelj le egy Digi-s proxyszervert és akkor 1000 lánnyal tudsz kapcsolatot teremteni másodpercenként gigabites sebességgel :)
2016. ápr. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Wadmalac ***** válasza:
Van sok, akinek ehhez passzol a proci frekije meg a puffere is, annak elég, ha hosszú a kábeled.
2016. ápr. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!