Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Szükség van Magyar helytelenül...

Szükség van Magyar helytelenül írási szótárra szerintetek?

Figyelt kérdés
Rengetegszer vagyok úgy hogy nem tudom egy-egy szót hogyan nem kell helyesen leírni ... legutóbb a kamiljonnál akadtam el de még most sem vagyok benne biztos hogy így írják helytelenül . Az MTA-nak igen is haladnia kell a korral és be kell látnia hogy a helyesírás ma már nem menő az emberek szeretnek helytelenül írni inkább , a helyett hogy új helyesírási szótárt gyártanak ideje lenne már végre egy helytelen írási szótárt is. Azt is javaslom hogy az iskolákban legyen tananyag a helytelen írás .Szerintetek?
2016. ápr. 19. 17:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem! Akkor a gyerekekben az marad meg! És kit érdekel, hogy, hogy NEM kell helyesen írni a diót! Nem kérdezik, hogy dijó! Ez tök hülyeség!
2016. ápr. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
en si oks vaok mekse haznallók szotratt;
2016. ápr. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

szerintem ha kaksival összekened magadat az iskolában, akkor a tanárok és az osztálytársaid messziről elkerülnek, ugyanez a helyzet a helytelenül írással

(én sem értem, hogy mi köze egymáshoz a kettőnek)

2016. ápr. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Anton Chigurh ***** válasza:
Ninscen rája szüksség! Mert én igy is hejesen írok! :D
2016. ápr. 20. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A hejesirási szótár 1. oldalára írd rá hogy minden ami itt van, annak az ellenkezője érvényes:)
2016. ápr. 20. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!