Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Toborozzunk troll hadsereget....

Toborozzunk troll hadsereget. Benne vagytok trollok?

Figyelt kérdés
Kérjük a kérdéshez csak trollok írjanak, azon belül is azok az egyedek akik kedvelik a kuglófemberekkel,lumbulábiakkal és hasonló teremtményekkel való trollkodást a gyk-n.

2016. máj. 15. 21:14
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Rettentően agresszív jelenleg ismeretlen típusú idegen lények próbálják földi civilizációnkat és mindent mi kedves nekünk és az univerzum többi lényének elpusztítani.Most eljött az idő hogy mi, és a gyakori kérdések lényei együttes erővel összefogva visszavágjunk és az újonnan megjelent interdimenzionális fajt visszaűzzük dimenziójukba hogy újra minden a régi legyen.
2016. máj. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, pont ez a gond amit az utolsó írt.Egyetértek.
2016. máj. 15. 21:25
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
Elég gyenge
2016. máj. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem viccből tettem ki, komolyan troll hadsereget szeretnénk létrehozni.Várjuk a jelentkezőket, előny ha tudják használni a lézerágyút.
2016. máj. 15. 21:33
 5/9 anonim ***** válasza:
A másik nagy ha nem szeretnének lelézerágyúzódni
2016. máj. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én igen.


Reptoid hadnagy

2016. máj. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Előre VÉRKOMMANDÓ!!!

-eomer

2016. máj. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én is csatlakoznék. Szupererőim, hogy láthatatlan tudok lenni vaksötétben és újra tudok éleszteni bogarakat!
2016. máj. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én szökőmálna vagyok, az a képességem, hogy tudok szökni.
2016. máj. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!