Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Miért rettegek attól, hogy...

Miért rettegek attól, hogy egy kacsa folyamatosan néz engem?

Figyelt kérdés

Teljesen ki vagyok készülve emiatt. Kérlek vegyétek komolyan a kérdést, még ha elég szürreális is.

Attól rettegek, hogy egy kacsa folyamatosan megfigyel engem. Gyakorlatilag minden percben erre gondolok, semmire nem tudok figyelni, és koncentrálni tartósan valamire. Senkinek nem mondtam el a problémám még ami erre az állapotra egy lapáttal rátesz. Ez előtt semmilyen mentális vagy szervi problémám nem volt. Hallotta az anatidaephobia-ról, de ebbe sem tudok normálisan belemélyedni. Sokszor nem csak úgy érzem, hogy néz a kacsa, hanem az esti órákban teljesen random el is képzelem, mintha látnám magam előtt..


Kérlek segítsetek, mit tegyek. Nem voltam pszichológusnál emiatt, mivel próbálkoznátok, hogyan próbálnátok magatokat kikezelni ebből?


Köszönöm szépen.

Máté , 27/F


2016. máj. 19. 15:17
1 2
 1/20 fosfosfosfos ***** válasza:
100%
Hello! A kacsa vagyok. Csak óvatosan az ilyen megnyilvánulásokkal, mert... FIGYELLEK!
2016. máj. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
legyen veled mindig egy róka, az megvéd :/
2016. máj. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Ezt a mentális betegségek kategóriába irtam ki! Nem értem miért tették át a humor kategóriába?! Nem viccnek szánom, jó is lenne...
2016. máj. 19. 15:37
 4/20 anonim ***** válasza:
Ha igaz is... Ha egy szellem figyel, ha egy gyilkos figyel, oké, én is be lennék szarva.. De egy kacsától? Örülj hogy van egy kacsád, azok aranyosak, max megcsipked :D mitől félsz, mit csinál?
2016. máj. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
engem is szokott nézni a kacsa, de egy jó tanácsot adtak azok akik voltak ebbe a helyzetbe. Azt mondták ha kétszer nyakon vágod egyszer hátbarugod, vagy háromszor felrugod és hidd el leszokik ilyesmiről a kacsa. Tapasztalat! :D
2016. máj. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Nagyon nehéz leírni, hogy közben mit érzek. Az egész olyan, mintha valamilyen szinten függnék a kacsától, mintha tudná minden lépésem és csak egy csettintésébe kerülne és végem van. Maga az érzés a hihetetlenül félelmetes, hogy az ember függ valamitől, és ciki nem ciki, jelen esetben én egy kacsától.
2016. máj. 19. 15:43
 7/20 anonim ***** válasza:
Pszihológushoz kéne menni.Állítólag létező fóbia.Próbáld magadban úgy elnyomni, hogy mikor előjön ez a gondolat helyettesíted valami más gondolattal, és az agyad egy idő után elfelejti a dolgot.
2016. máj. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Cinurka ***** válasza:
Áztass neki kenyeret vizbe. Azt szereti. Lehet csak éhes. Vagy adj neki abbol amit Te szivsz vagy használsz :-P lehet spanok lesztek. :-) èn ezt tenném.
2016. máj. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Szerintem érdemes lenne elmenned egy kacsaúsztatóhoz és valamilyen módon tudatni az ottani kacsákkal, hogy nem csak ők figyelhetnek téged, hanem te is figyeled minden lépésüket... Párat megetetsz és talán tudatosul benned is, hogy ők jobban függnek tőled, mint te tőlük..


És talán az is tudatosul, hogy a kacsáktól egyáltalán nem érdemes félni, nem bántanak, kivéve a robot kacsák, mert azok bánthatnak, de nagyon.. Meg ott van még a Dagobert nevű, aki a leggazdagabb kacsa a világon, az egész világnak vége lehetne, ha úgy akarná csak csettintenie kellene... Sőt, ha belegondolok, a kacsák az emberek felett állnak, mi legfeljebb csak a rabszolgáik lehetünk és mégcsak nem is tudunk róla.. Te azért vagy rosszabb helyzetben, mert valamilyen módon rájöttél erre a rejtett igazságra...

2016. máj. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Igen ez igaz! Mindnyájan félünk a milliárdos Dagobertől, veszélyes kacsa! mindig amikor látom őket a verő kacsáival mászkál sose egyedül!
2016. máj. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!