Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Kit lehet beperelni azért,...

Kit lehet beperelni azért, mert átestem egy macskán?

Figyelt kérdés
Az elmúlt 4 hónapban, 6 alkalommal botlottam meg kóbor macskákban Budapesten, és most telt be a pohár, mert egyen ma át is estem! Jönnek, mennek, nem figyelnek senkire! Én meg sietek munkába, vagy haza, erre naponta minimum 3 alkalommal futnak el jobb esetben mellettem, a lábam között, vagy átugranak előttem! Hol vannak ilyenkor a macskaírtók???
2016. máj. 22. 17:01
1 2
 1/13 anonim válasza:
98%
Sajnos a gazdasági válság miatt profilt váltottak, és szellemírtok lettek. De van egy rohadt jó optikus ismerősöm, ha érdekel!
2016. máj. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%
Én kóbor macskát se igen láttam még, pedig 21 éve élek Budapesten. Nemhogy megbotoljak bennük, esetleg átessek rajtuk. Lehet neked kéne figyelned, merre mész... Kretén.
2016. máj. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
80%
Ha ez ennyire gyakori eset, akkor tetszik, nem tetszik, de ez főleg a te figyelmetlenségeden múlik. Azon pedig csak te tudsz változtatni!
2016. máj. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
46%
Te egyre gyengébb kamukérdéseket gyártasz, állj már le!
2016. máj. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Jaj ez a kamukérdés! Valamire nem tudja a választ, az már rögtön kamu kérdés... Istenem... Te még nem botlottál meg soha??? Okoska...
2016. máj. 22. 18:44
 6/13 anonim ***** válasza:
7-es, a szemed meg azért is van, hogy megnézd a kérdés kategóriáját..
2016. máj. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
9-es, nem ebben a kategóriában volt eredetileg, hanem az állatosban.
2016. máj. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Jézusom...humor kategória emberek...nem kell mindent halálosan komolyan venni😂😂
2016. máj. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, ha valaki kiír egy ordító sületlenséget (amit amúgy 100% komolyan gondol!) akkor a moderátorok átteszik ebbe a kategóriába.


A kérdező nem ide szánta, ő komoly válaszokat vár.


Amúgy, hogy lehet elbotlani egy macskában? Van otthon 2 iszonyat szeleburdi macsekom, egyszer se botlottam meg bennük :D (volt, hogy majdnem ráléptem a dinkákra, de abban nem lehet elesni)

2016. máj. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
100%
az orvost aki nem állapította meg születés után hogy kicsit sérült vagy agyilag...bocs de ekkora sületlenséget...
2016. máj. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!