Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Antoine Griezmann szereti a...

Antoine Griezmann szereti a grízes tésztát vagy a grízgombóc levest?

Figyelt kérdés

2016. júl. 7. 23:32
 1/8 anonim ***** válasza:
59%
Ő csak a grizzli medvéket szereti.
2016. júl. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
Savanyú a szőlő? Legalább ő tud focizni, és gólt lőni, még te grízes-tésztát sem tudsz összehozni állítom.
2016. júl. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom, miből jött az a következtetés, hogy nem örülök a francia sikernek. De felvilágosítás kép: a Zidane éra óta vagyok francia szurkoló (magyar után persze).
2016. júl. 7. 23:59
 4/8 anonim ***** válasza:
57%
ez vicc kategória.
2016. júl. 8. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%
A grízman a lehető legrosszabb kiejtés szerintem. Ha már németesen akarjuk mindenáron, akkor grícmannak kéne mondani. Ha meg úgy szeretnénk, ahogy ő maga és a franciák ténylegesen mondják egymás között, akkor grjezman.
2016. júl. 8. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én úgy mondom, hogy Khresmán, na jó nem, valójában Grízembernek mondom vagy röviden Grízes.
2016. júl. 8. 09:25
 7/8 misshutcherson válasza:
96%
A "hivatalos" roviditese Grizi, de nekem a Tejbegrízmann a kedvencem😂 egyébként Grizi az asz❤
2016. júl. 11. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
51%
Lol😂
2016. júl. 11. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!