Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Humor

A kérdés

Ám a törpök élete nem csak játék, és mese! Halottál már a gonoszról? A csúf kopasz Hókuszpók náciről?!

Szeretem a törp gyorslevest! Valaki elárulja nekem?

Keress kérdéseket hasonló témákban: humor, Hupikék törpikék, náci, rajzfilm, sorozat, régen láttam eszt a mesét, élet

2016. júl. 18. 23:37  Privát üzenet  

A válaszok

Még nem hallottam :s

Igen el :)

A válasz 51%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2016. júl. 19. 00:57 Privát üzenet
Hát ahhoz gumibogyót kell gyűjteni az erdőből, és föl eakni kilencven fokon egy kanál csillámpónifinggal... sok sikert, es jo etvagyat!

A válasz 49%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont 2016. júl. 19. 14:34 Privát üzenet
dorden nevű felhasználó válasza:

á oda elég ha elásod magad és hivód sziámiáút hogy szexeljen szájba

A válaszíró 34%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont 2016. júl. 19. 15:58 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Utolsó! Ez annyira undorító, hogy sírján g*cit! :D

# 4/4Időpont 2016. júl. 19. 17:34 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Volt 2005-ben egy mese a cartoonnetwork-ön, amiben egy tényér nagyságú figurákkal egymásra lőttek vasgolyókat. Egy játék is készült róla. A főcímdala a Madonna Hung Up volt. Mi volt a címe?
Hogyan legyünk jók? -címen kellene foglalkozást tartanom, óvodás kisgyerekeknek. Valaki valami ötlet?
A kérdésem a shakes és fidgettel kapcsolatos. Annyira megtetszett a játék! Kár hogy nincs mesébe. Tudnáto k a shakes és fidgethez valami hasonló kis mesét ajánlani, vagy mese...
Szerinteket milyen számétógépes játék, filmek és mesék fognak kijönni 2029. 03. 0-án?
Hol tudok venni vagy rendelni Kis Barna Mackós figurát olyat ami szombat és vasárnap reggel 6:20 tol megy a tv2-n?
Hol tudnék vásárulni a Noddy mesefilmből Karatty nevű plüssfigurát? Ez a két kobold egyik figurája.

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések a Humor rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!