Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mondanatok ciki történeteket...

Mondanatok ciki történeteket ami lehetőleg veletek történt meg?

Figyelt kérdés
másról is jöhet nem csak rólatok
2016. júl. 25. 23:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer amikor még t éves voltam egy ruházati üzletben míg nem figyeltek odamentem a pénztárgéphez elkezdtem nyomogatni ki is tiltottak örökre :D
2016. júl. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
kiskoromban imádtam mozgólépcsőzni. egyszer amikor anyummal boltban voltunk, nagyon szerettem volna menni vele egy kört, de ő épp beszélgetett az egyik ismerősével, ezért azt mondta menjek egyedül. el is indultam, de nem figyeltem oda, ezért amikor a tetején voltam megbillentem, és visszagurultam. az egész üzlet engem figyelt, én meg sírtam. elég ciki volt :D
2016. júl. 26. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Amikor a sötét folyosón a munkahelyen behajolt az asztalra a kolléganőm én meg hazaküldtem a kis eljegyzett K-t. Vagy amikor kirándultunk és részeg tinicsajok a sátrunk mellett lévő kocsi motorháztetején hangosan küldték egy részeg pasival...


Ciki volt az is, mikor értekezleten a volt főnököm bejelentette, hogy 100 milliót lopott a cégtől...


Vagy amikor egy addig szűzies kolléganő naivan megszólalt, hogy kapott egy levelet, amiben egy nála 10 évvel idősebb pasi, akivel a vonaton egyszer találkozott, azt írja, hogy "sunázná" és most mit válaszoljon!?


Szerintem nincs olyan, hogy "ciki". Legfeljebb állat módjára lehet élni és viselkedni, vagy még ez alá a szint alá bemenni, esetleg ez utóbbit n-edik hatványra emelni...


Vagy amikor a Prof az egyetemi előadáson józanodott ki és így tartotta meg a félévben leadott legjobb óráját!


Másik tanár asztaltársaságnál megkérdezte kollégájától az asztalon keresztül, hogy "dugtok-e már?", ráadásul csomó józan nő jelenlétében...


Mindig van lejjebb!


Nyilván én is követtem el hibákat, hülyeségeket, de ekkorákat valahogy eddig nem sikeredett...

2016. júl. 26. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Osztályfőnök asszony benyitott a fiúkhoz, hogy jól viselkednek-e? Persze nem tudta, hogy azok épp recskáznak, az oszifő, pedig a férjével volt, mint felügyelő és mikor benyitott, csak pizsama felső volt rajta és melltartó nem.


Olaj volt a tűzre, mert a fiúk aznap este ezután őrá csinálták...


Slusszpoén, hogy 9 hónapra rá megszületett az oszifő gyermeke. Ráadásul az volt az az osztálykirándulás, ami előtt különösen pánikolt az osztályfőnökünk, hogy nem szeretné, ha többen érnénk haza, mint ahányan elindultunk!

2016. júl. 26. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Egyszer a négy éves öcsémmel egy ajándékboltban nézegettük a mindenféle különleges üvegeket. Egyszer csak rámutat egyre, aminek véletlenségből pont pénisz alakja volt, hogy "az mi?", én meg égő fejjel makogtam valamit.


Egyszer meg az Operett Színházba mentem társasággal. Aki járt már ott, az tudhatja, hogy az útnak azt a részét, ahol a kocsik közlekednek ilyen kövek választják el a járdától. Na, már most, én annyira bámészkodtam, hogy átestem az egyiken, és teljesen kiterültem.

2016. júl. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Kisgyerek kollégák előtt, kocsiban ülve hangosan megkérdezte.: "Anyu, azok a nénik, mit csinálnak az út szélén?"


Vagy másik, régen történt, kiküldetésben az ipartelepre, férfiakkal, melósokkal utazott egy hölgykollegina (férjezett), a férfiak "csúnyán" beszéltek, el-elhangzott egy-egy b@sszus, meg "fenébe" és "francba" szó is.


Erre a naiv, addig mindig csendes kollegina úgy gondolta, ő is tud hasonlót mondani, hát megkérdezte.:


"Hát a Főnök, a ge€ibe miért nem jön?" ... Nagy csend lett és döbbenet...

Majd megszólalt az egyik férfi.: "Tudja maga az mit jelent?"


Erre a kollegina teljesen természetesen és naivan.:

"Nekem azt mondta, oda megyünk."

2016. júl. 29. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyszer bepisáltam.
2016. júl. 29. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az osztály kérdezte az ófőtől, hogy hol van Y gyermek? Erre az ofő, Y gyeremek ki van verve. Mármint kiütései vannak. Szakadt az osztály.

Ez nem velem történt hanem az osztálytársammal, h biosz orán , szólt a telefonja de a tanár nem halotta meg, és feleltette az előtte ülőt. Röhögött az osztály és nem értete milyen bajunk van, és aki felel miért röhög, Felugrott a gyermek akinek csengett a telója, h tanárnő kimehetek a wc-re de közben fogta a telefont a zsebében és mintha táncolt volna az osztály közepén. Élőben mindenki röhögött.

2016. szept. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!