Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Létezhet a földön kívül olyan...

Létezhet a földön kívül olyan földönkívüli lény melynek a kedvenc eledele a palacsinta?

Figyelt kérdés
Egyáltalán olyan mely ismeri a palacsinta receptjét/ahhoz hasonló a nemzeti ételük, szerintetek?

2016. júl. 28. 22:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
GONDOLKOZZ!!!!!
2016. júl. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
ilyenről nem tudok, de olyanról igen, amelyiknek kedvenc eledele a palacsintával jóllakott ember...
2016. júl. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

ez nem a humorba lett volna...

kösz moderátorok ez egy komoly kérdés volt!....

2016. júl. 28. 22:40
 4/11 anonim válasza:
Van elég sok!
2016. júl. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

Kedves kérdező!

Az én kedvenc eledelem a palacsinta. De kizárólag a kakaós vagy szerves palacsinta. A szerves palacsinta csak frissen és melegen finom!!


Üdv.:földön kívüli lény

2016. júl. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

#5


A szerves palacsintából melyik a kedvenced? A Csokis, a lekváros, vagy a túrós?


~ Bambi

2016. júl. 29. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én saját készítésü ember májas palacsintát szeretem legjobban.


~földönkívüli lény

2016. júl. 29. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát... Ha találkozok egy űrlénnyel, akkor majd megkérdezem tőle.
2016. júl. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szeretem a tejet.
2016. júl. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 huskyloverapach ***** válasza:
Nekem a kedvencem a mákos gubbancs. Ne higyj a 7-es válaszolónak ô Krakagénokhoz( lefordítva:" Nyolc emelet magas rákszervû lényezet") tartozik elárulta az igazsá Tallonineket(lefordítva:"gekete elmeállapotú startégiai pettyes csoplizat") A 8-cas válaszoló sem mond igazat nem fogja megkérdezni, ha idegentlát megijed, az anyukájam amúgyis azt tanította neki: " ZsóFikám ne állj szoba idegenekkel" azóta nincs konyhám. Az 1. Válaszóló tanácsát megfogadnám, de sajnos nem tudom nincs agyam. Helyette egy különleges szervem van a krumpkamény amivel szarvast szoktam lopni, de mindig reggel 6-kor felkelek és legeltetem ôket, hogy neféljen a gazdájuk. Remélem tudtam segíteni. Hajrá Talloninek
2016. szept. 9. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!