Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Táplálhat gyengéd, romantikus...

Táplálhat gyengéd, romantikus érzelmeket?

Figyelt kérdés
Táplálhat gyengéd, romantikus érzelmeket a Bak jegyű bankár a gyufaárus Szűz jegyű nő iránt? Megvette tölem az összes nálam lévő gyufát. Arra gondoltam, szeret engem, csak még nem meri nyíltan közölni velem. Minden nap megveszi az összes nálam maradt gyufát, amit aznap nem sikerült eladnom. Egy napon megkéri a kezemet? Szeretem! Mit csinljak? Olyan vicceseket mond (nem nekem) Mosolyra fakaszt,talán idén kijukaszt.

2016. szept. 23. 18:48
 1/6 maryjane89 válasza:

:)


Hamupipőke,te vagy az?

2016. szept. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
És honnan a bánatból tudod, hogy Bak?
2016. szept. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Mi visz rá egyeseket, hogy az életükből annyi energiát vegyenek el, hogy trollkodásból ilyen kérdéseket tegyenek ki?
2016. szept. 24. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem érdekel. Hagyjuk.
2016. szept. 24. 09:35
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Köll neki a csöcsöd! oszt kész.De ha jól főzöl meg keveset dumálsz,akkor beléd fog szeretni.


Dr.Love.

2016. szept. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Próbátam humorral leplezni kétségbeesett ragaszkodásom.


Amúgy Bak csillag, a lány is.

2016. okt. 28. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!