Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ti hogy dolgoztátok fel a...

Ti hogy dolgoztátok fel a disznótok halálát?

Figyelt kérdés

Van egy 16 hónapos hízónk és sajnos októberben el kezdődtek a problémái. Ma amikor felkeltünk észrevettük hogy alig bír lábra állni. Ez annyit jelent hogy szinte nem tud felállni. Vödörre, még kijön. Apu azt mondta, hogy lassan eljött az idő, ha hideg lesz.


Esetleg tudnátok tanácsokat adni?

Köszönöm ha elolvastad! Várom a válaszaitokat!

Ti hogy dolgoztátok fel? Mit tanácsoltok?


9/11/Lov.



2016. nov. 2. 18:37
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Sonka, kolbász, hurka, sült oldalas... Mi így dolgoztuk fel. Am, értem, mire gondolsz. Az éhség nagy úr. Ne gondolj rá, és idővel elmúlik. :)
2016. nov. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 PresidentEvil ***** válasza:
95%
Disznótok? Minek egy disznót tokban tartani? Féltek, hogy összekarcolódik?
2016. nov. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
45%
Az anyósét még csak megáldanám egy kis házi pályinkával, Na de a disznó, szegény, jaaaj, azt megsiratnám, még halotti tort is ülnénk belőle. ..az anyósra !
2016. nov. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
43%

Hát úgy hogy legalább jól laktam vele! Örömet okozott nekem halála előtt s után is!

Nyugodj békében Pista, finom vótál!!!

2016. nov. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Hogy dolgoztuk fel? Így ni!

*imitálja a hurkatöltő tekerés mozdulatát*

2016. nov. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
sehogy megsajnaltuk es nem vagtuk le. befogadtuk az otthonukba. mar van vagy 200kg. nagyon kedves es okos allat de amikor beugrik hozzam az agyba a pokolra kivanom. viszont megved barkitol a multkor egy sorozatgyilkos az eletunkre tort. mar azt hittem vegem mikor megjelent rofi es fujtatott latszolag nagyon duhos volt. feloklelte a gyilkost aztan megtaposta szornyet halt a ro-ha-dek. en hosom az eletunket koszonhetjuk neki. isten aldjon rofi.
2016. nov. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!