Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Humoros, romantikus anime?

Natukoro kérdése:

Humoros, romantikus anime?

Figyelt kérdés

Mint pl a Shugo Chara-NAGY KEDVENC, DE: mi ez a 3.évad?? Azt se tudom, hogy összejönnek-e Ikuto-val vagy sem. Ha valaki tud a Shugo Chara 3.évadáról valamit az irja le legyenszíves!

És persze a címnek megfelelő animeket is várok

:3



2017. jan. 23. 20:40
 1/4 A kérdező kommentje:

És azt elfelejtettem mondani, hogy lehetőleg, ha szerelmes akkor a fiú ilyen cica jellegű legyen :D

(shugo chara- ba is ilyen :'D)

2017. jan. 23. 21:04
 2/4 anonim válasza:

Eléggé vicces és romantikus anime a Toradora, nekem nagyon bejött, cuki volt.Esetleg még az Angel Beats az is nagyon tetszett, ez romantikus, érdekes és a vége az nagyon jó, enyhén szomorkás^^

Megjegyzés: A shugo charat én is imádtam...de a 3.évad az kicsit csalódás volt.

2017. jan. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Accel World :)
2017. jún. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az Accel world bár jó anime, de alig van benne humor, és romantika, inkább harcos, shounen, egy duci sráccal.


LOVELY COMPLEX


- imádni való romantikus vígjáték.

Nem mondom, hogy pont "cicás fiú" a főszereplő, de aranyos, vagány srác, alacsony. A helyzetkomikumot adja, hogy a langaléta lány haverja belezúg... Így indul.

NE szinkronosan nézd, mert elég gyatra úgy...

Az eredeti japán szinkron nagyon nagy! :)


______________


Szóval... cicás fiú? Hm...


K-Project


ez határeset... ez egy kicsit harcos, egy kicsit anakronisztikus, kissé scifi is, de mindenképp vannak vígjáték elemei, és groteszk, mert gyilkosság is része, meg bandaháborúk.

Mégis van benne... egy cicalááány. :D

A főszereplő fiút védi, utóbbi is amolyan helyes kölök típus bár... talán egy icipicit sunyi, de szerethető figura...

Bár ezt nem mondanám romantikusnak.


___________________



dears

- nem romantikus, ha nem baj, de ecchi vígjáték.

Erotikus női androidok érkeznek egy középiskolába.

Egy osztályról szól, amelynek.. khm, hogy is mondjam... ferde hajlamú tanárnő az osztályfőnöke.

Elég japán, evvel sokat elmondtam. :D

GROTESZK. Nem tudja az ember, hogy megbotránkozzon, vagy röhögjön.

Szexmentes, de erősen ecchi, tele van szexpoénokkal, és pózolással - (többnyire) ruhában. De nem sok fedetlen kebel tarkítja az animét. :))


___________________



sakurasou no pet na kanojo


része a romantika, és a vígjáték, de alapvetően slice of life, nagyon szerethető, aranyos anime.

Kifejezetten cicás lány benne a magasan funkcionáló autista festőzseni lány!

Tudom, fiúban kérsz cicásat, de ez van. :P ;)

A fiú főszereplő is szeretni való. :)

2017. jún. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!