Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Feltöltöttem az univerzumot!...

Feltöltöttem az univerzumot! Vajon ezek után újra jósolhatok?

Figyelt kérdés
Sajnálatos módon lemerült az univerzum és feltöltöötem. Viszont, nem tudom érdemleges lenne-e újra jósolnom. Kérlek titeket, segítsétek a munkámat. Köszönöm!

2017. febr. 6. 13:57
 1/8 anonim ***** válasza:
29%

Mi az ,hogy az univerzum szerintem aztsem tudod mi lehet benne !

Több univerzum is van !

Nem lehet feltőlteni ,lemeríteni és jósólni bellőlle !


Te is biztos azok közé tartozól akik csak a' facebook idióták miatt iratkoztak fel .

Azt sem tudhatod mi az a' Judas Priest ,Iron Maiden ,Black Sabbath ,vagy egyáltalán Heavy Metal .

Jut eszembe megnézem a' cefrét .

Gyűlölöm ,hogy ilyen baromságokon trollkodtok !

2017. febr. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
63%
Bocs de az Univerzumnak végtelen energiája van, nem tud lemerülni. És nem csak egy Univerzum van. Hehe
2017. febr. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

De ha már egyszer ilyen isteni képességekkel rendelkezel, hogy az egész univerzumot fel tudod tölteni (igaz, hogy nem írtad mivel), akkor már jósolni sem kell, hiszen képes vagy a jövőt is látni, tudni...


Ekkora baromságot! :)))

2017. febr. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 longlife ***** válasza:
62%
Álmodtál és magömlésed volt mi?Közbe csak a lepedőt töltötted meg.Szólj anyádnak mossa ki,nehogy rátöltsél arra a bizonyos univerzumra.
2017. febr. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%
Csak engem basztatnak, akik általa próbálnak figyelmet szerezni? NEM LOPOTT meg ez a Magdizás... egyediség hová tűnt gyerekek?
2017. febr. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ezek szerint tudsz jósolni. Akkor miért mi mondjuk meg neked, hogy mi a helyes lépés?
2017. febr. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
62%

#1

Miért baj az, ha a fb idióták miatt iratkozott fel?

Tudtom szerint Peti csatornájának semmi köze a metálhoz, max annyi, hogy berak pár zenét a videókba, és hangoztatja, hogy ő is metál rajongó.

Nehéz elviselni, hogy nem mindenki olyan egyedi, mint te aki a metált szereted?

2017. febr. 8. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Elado univerzum feltoltes, testverem! NEM LOPOTT!!!
2017. febr. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!