Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mit ajánlanátok kezdő videósok...

Mit ajánlanátok kezdő videósoknak?

Figyelt kérdés

2017. febr. 20. 07:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nézettséget
2017. febr. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Sok boldogságot, erőt és egézséget.
2017. febr. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát hogy szerintem akkor kezdjen bele, ha érzi, hogy napi szinten vannak témái, és hogyha jó a beszélőkéje, és mondjuk talán minimum 2-3 hetente ki tudna jönni egy új videóval. Meg hát nem tudom, én például szeretem a humort, de az ízléses humort. Viszont ha káromkodni akarsz, akkor az nem zavar, de túlzásba se kell vinni. Ja és viccesnek se kell mindig lenni, komoly videó is lehet nagyon jó. Bár tökmindegy, hogyha a humor tölti ki teljesen a profilod, úgy is jó, ha vegyes, akkor úgy is, de nem tudom, szerintem egy pici humor meg full komoly csatornánál is jól jöhet, szóval talán én fullkomolyat nem csinálnék. Mindenről beszélhetsz , ami érdekel, és vannak hozzáfűzhető gondolataid, amit másokkal is szívesen megosztanál, jók a mások által már bevált típusú videók is, de ha van egy jó ötleted, amit szívesen megcsinálnál, akkor nyugodtan vágj bele újdonságba is. Ja meg hogy olyanokat meg olyanoknak a cuccait házikóját lehetőleg ne videózd le akik nem szeretnének egy videóban benne lenni.
2017. febr. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd Gattyán György Zoltánt!
2017. febr. 21. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Rendes munkát? :)
2017. febr. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
MLSZ gyepmesteri tanfolyamot, ami most indul.
2017. febr. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg ajánlhatom a konyhafőnök ajánlatát? Teszta a La Mák. Nagyon finom egzotikus étek.
2017. febr. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
93%
Ne legyen rossz
2017. febr. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!