Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Tudtátok, hogy a Roxfort-ba...

Tudtátok, hogy a Roxfort-ba járok? Kinek tudok segíteni?

Figyelt kérdés
Nem hittem a szememnek, amikor feltűnt a kertben egy hosszú, ezüst szakállas öregember ( Dumbledore ), beszaladtam anyuhoz és apuhoz ( muglik ) ,és a testvéreimhez ( szintén ). Követett. A családom azt hitte betolakodó, és én is. De a végén adott egy levelet, hogy felvettek engem valami Roxfort-ba... Majd felvilágosított a varázslóvilágról. Szeptemberben ( ez nyáron történt ) elmentem a vonattal. Első évemben hatalmas próbákat álltam ki, és életre szóló barátságot kötöttem három nagyon fontos személlyel, valamint néhány közellenséget is szereztem, és a Griffendél-be kerültem. Egyik barátommal bekerültünk elsős korunkban a kviddicsbe, ami nagyon nagy dolog. Találtunk egy "nagy" barátot ( Hagrid ) is. A második és harmadik év még veszélyesebb, mint az első. Most a negyediket járjuk, jövőre meg RBF. Szóval ígyy alakul Harryékkel az életem, és mivel gyakorlatilag nyáron járok haza, a Roxfort az otthonom lett. A származásom már pedig nem számít és senkit nem érdekel, ( csak Draco Malfoyt ( és Hermionéé is ) ) és ugyanannyit tudok a varázsvilágról, mint az aranyvérűek, és négyen elválaszthatatlan barátok vagyunk azóta is. Szóval ha valakinek kérdése van, szívesen válaszolok. Kérdezzetek bátran, a Roxfortról, a varázsvilágról, de mellőzzétek a bunkózást! Sziasztok!:)

2017. febr. 25. 07:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nagyon unatkozhatsz.xd
2017. febr. 25. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem kell hinni nekem, csak azok menjenek innen. De szeretnék segíteni a tanácstalan mugliknak és varázslóknak...:(
2017. febr. 25. 07:48
 3/15 anonim ***** válasza:
Mondd meg kérlek, hol van Hogwarts!
2017. febr. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Olvastál még Vernét?


Két évi vakáció?

Hector Servadac?


Inkább az Oxfordra járj! :-)

2017. febr. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
A Roxfortot azoknak a brit gyerekeknek találták ki, akiknek csak álom Oxford, vagy Cambridge. :-)
2017. febr. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
67%
Ugyanitt Ninbusz 2000(128gb-os arany színú) eladó
2017. febr. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Légy szíves, ez nem vicc! Csak szeretnék válaszolni normális és tényleg érdeklődő kérdésekre!!!
2017. febr. 26. 11:12
 8/15 anonim ***** válasza:
75%
Inkább azt mondd meg, jár-e még anyukád tyúkot lopni?
2017. febr. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Wadmalac ***** válasza:

Változz normális emberré!

Wingardium leviosaaaa!


Na, jobban vagy?

2017. febr. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Menjetek a *csába...:::)))!!!
2017. febr. 28. 15:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!