Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Tudtok égő ciki sztorikat...

Tudtok égő ciki sztorikat mondani ami veletek vagy ismerősötökkel történt meg?

Figyelt kérdés

#vicces #égő.story.sztori
2017. ápr. 1. 17:57
 1/5 anonim válasza:
27%
Jösz minecraft?
2017. ápr. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

1-es: ez aztán a válasz...


Velem: Nagyon rég történt, még általánosban, alsóban. Órán elkalandoztam, már nem is tudom min. Azt tudom, hogy hittan óra volt. A tanár felszólított, hogy ki kérte Jézust, hogy a vizet borrá változtassa. Nos, én telibe benyögtem a nevem. :) Mindenki elkezdett röhögni. Rég történt, ma már vicces, de akkor nagyon égő volt.

Otthon ültem, tesóm a gép előtt lolozott. Azt hiszem pont gyakoriztam. Hát elengedtem egy galambot, ami elég hangosra sikeredett. Aztán ránéztem tesómra és megláttam, hogy skypeol....


Ismerősömmel: Voltak a strandon, ő a törölközőjüknél. Az anyukája elment a büfébe, addig ő elment a medencéhez. Meglátta az anyukáját, furcsállta, hogy ilyen hamar végzett a büfében, de gondolta meglepi. Odaszaladt és hátulról hirtelen megölelte. Erre ő hátrafordult és egy vadidegen volt az.


Ezt olvastam valahol: Éppen órán bámultam azt aki tetszik. Hirtelen rámnézett. Először meglelődtem, meg is ijedtem kicsit de elmosolyodott. Borzasztóan örültem neki, ezért akaratlanul elmosolyodtam. Vissza akartam fordulni, hogy ne kelljen visszafognom az örömömet erre azzal a lendülettel telibe lefejeltem a falat.

2017. ápr. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ezek nagyon jok :D
2017. ápr. 7. 21:20
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Erről jutott eszembe egy történet, amit még anyám mesélt nekem. Vele történt meg ez az eset.

Az iskolában ültek és tanultak. Éppen azt tanították nekik, hogy mennyi munka van pl egy kosárban. Leszedik a nádat, megfonják, kiviszik a piacra, ott a vevő kifizeti a munka árát és az anyagot is. Bőséggel magyarázott a tanítónő. Anyám meg kinézett kicsi lányként az ablakon és már ki tudja hol járt gondolatban, amikor kiszúrta a tanárnő, hogy nem figyel és hangosan rákérdezett:

Nagy, mi van a kosárban, (közben rámutatott az osztály teremben a fonott szemétkosárra). Mire anyám gyorsan azt válaszolta, szemét! Állítóleg dőlt az osztály a röhögéstől.


Másik sztori:

Kimentem a Palatinusz strandra. Először a hideg vizes medencében voltam. Mivel egyedül mentem, ezért csak el tengtem ott. Nézem, hogy férfi létemre, jön felém elég furcsán nézeget egy férfi. Na mondom, ez biztos b*2i. Gyorsan átsiettem a medence másik végére és gondoltam, kicsit beülök a langyos vízbe, mert ott láttam egy pár jó csajt. Gondoltam kicsit legeltettem a szemem.

Ott a keskeny elválasztó peremen feküdt egy kellemes formás lány és napozott, talán szundikált is. Kicsit rajta felejtettem a szemem, de aztán éreztem, hogy ennek nem lesz jó vége, mert egyre kellemesebbé vált az érzés odalent, ezért gyorsan máshova néztem, de már az is kevés volt, ezért felugrottam onnan és kirohantam a hidegvízbe meredező zászlórúddal. A csajok, akik szemben ültek a víz alatti kő padon, nagyon röhögtek rajtam, de aztán a hideg vízben kicsit lenyugodtam.

2017. ápr. 8. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
91%
Egyszer gyerekkoromban nagy vécézés után a nyitott ajtóban álltam csupasz fenékkel, arccal a ház belseje felé. Nagyanyám pont akkor jött látogatóba, és meglátott! xD
2017. ápr. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!