Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Untam már a száraz, sós és...

Untam már a száraz, sós és primitív péksüteményt, a pogácsát! Úgy éreztem rám hárul a feladat, hogy megreformáljam. Bekentem nutellával és megettem. Azóta nem tudok leállni vele. Hogyan szokjak le?

Figyelt kérdés
Veletek volt már hasonló? Nekem egyik ismerősöm a lekváros pogácsára szokott rá, ő is úttörő volt, unta az egyszerűséget. Nekem mondjuk személy szerint a nutellás jobban bejön, viszont leszokni azt nem tudok róla. :/

2017. ápr. 3. 14:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Majd megunod. Ha jól esik, hát edd.

Egyébként nem mondanám rendhagyónak. Én is szertem hasonló módon kombinálni az édes/sós ízt.

A gyengém a sportszelet sós ropival (nem akármilyen ropival, kizárólag a nógrádi ropogóssal).

2017. ápr. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Amúgy viccen kívül én is. És tényleg nagyon finom. :DD
2017. ápr. 3. 21:51
 3/4 anonim válasza:
100%
Ha jól esik, hát edd. Miért akarnál leszokni. Én az Oreó kekszet eszem ropival. Szerintem nem rossz, ha valaki szereti a furcsa ízeket.
2017. ápr. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szerintem ezt nagyon sokan esszük így. Én már 20 éve eszem a nutellát így. Gyerekként meg a sós kiflit csokival. Zsíros kenyeret cukorral megszórva.


Most Amerikában élek és itt elég sok fura étel van. Pl amerikai palacsinta vagy gofri, kolbásszal vagy hamburger jellegű hússal és sziruppal leöntve.

Toast kenyér, tojás, sajt, juhar sziruppal.

Bundáskenyér ( szintén hús félével, húsos szalonnával és szuper édes sziruppal.

Amerikai mogyorókrém ( nem édes , sőt sós) lekvárral/ jam.

Toast kenyér vajjal megkenve és cukros fahéjjal megszórva.

Van rengeteg egyéb édes-sós étel, ital itt ami a Magyaroknak fura lehet de itt teljesen normális. Kávé sós mogyoró öntettel.

2018. dec. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!