Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Vicces gyermekkori történetek?

Vicces gyermekkori történetek?

Figyelt kérdés
Nekem sajna nincsenek mert nem emlékszem rájuk sem a szüleim
2017. ápr. 17. 22:14
 1/5 anonim ***** válasza:
11%
Én meg felnőttnek születtem.
2017. ápr. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Vagyis biztosan voltak sok csak senki sem emlékszik rá 😕
2017. ápr. 17. 22:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem még nem voltam iskolás, amikor 12-13 éves lányokkal játszani akartam, mert tetszettek. (Nyaralásnál valami társast este.) Aztán talán másnap reggel egy pillanatra kizártak viccből az üdülő erkélyére. Én meg nagyon sírtam és kiakadtam.
2017. ápr. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Óvodában mellékakiltam a wc nek és anyukámra fogtam.
2017. ápr. 18. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

3-4 évesen a tyúkudvarban hajtottam a kacsákat. Bezavartam őket az ól mögé, szóval zsákutcába és egyre közeledtem feléjük. Szegény állatok meg lehettek vagy 10 en úgy kétségbeestek, hogy csapatostul elkezdtek vissza szaladni, röpködni. Mondanom sem kell, ledöntöttek láb alól,beletapostak a sárba. Anyum meg a mamám volt a szemtanúja ennek, akik úgy mesélték el, hogy a fejemet fogva feküdtem a földön, közben torkom szakadtából sikítottam, ők meg röhögve próbáltak "kimenteni" :D

A másik, amikor 3 éves koromban anyum magával vitt üzletbe, én meg míg ő pakolt az üzlet előtt, bemásztam a biciklitámasztó közé. Mit ad Isten, beszorult a golyó fejem :D

Úgy ordítottam, mint a fába szorult féreg. Minden járókelő megnézett magának, anyum meg nem tudott kiszabadítani, kétségbe volt esve. Utánna persze sikerült kihúznom a fejem, de anyum egy jó ideig nem vitt magával a szégyen elkerülése érdekében XD

2017. ápr. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!