Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Humoros, általatok vagy...

Ay carramba! kérdése:

Humoros, általatok vagy ismerőseitek által kitalált szavak/ becenevek? :Đ

Figyelt kérdés

Olyanokra gondolok, amikor valakinek pl. megbotlik a nyelve, vagy nem figyel eléggé, és marhaságot mond véletlenül, vagy csak becenevet


Itt van néhány az én környékemről:

-Hetedik osztályban egyik osztálytársam kémia órán szilícium helyett pilíciumot mondott.

-Szintén ugyan az a fiú az ádámcsutkát lacibütyöknek nevezte.

-Másik osztálytársam egyik beceneve "Ügyvédúr", mert folyton hangosan vitatkozik saját magával, a második pedig "Cisco" (Sziszkó).

-Az én becenevem "Gyíklós", mert szeretem a hüllőket, és ha lehetőségem van rá, akkor megfogom őket a természetben.

-Az informatika tanárunk folyton ordítozik (máshogy képtelen beszélni), így "Tormának" hívjuk, ha pedig rendkívül dühös, akkor "Tormádónak". (Torma mint csípős növény+tornádó, mint hatalmas vihar).

-Egy megint másik osztálytársam a "Muna" nevet viseli.

-Egyszer földrajz órán a meteorit szó helyett a "meretoit" szót mondtam ki.

-Van egy Zsófia nevű lány az osztályban, és mi csak ZsóFIKÁnak hívjuk...


Még rengeteget tudnék írni, de egyenlőre kifogytam. xD



#becenév #vicces #humor #humoros szó #mittudoménmán
2017. ápr. 29. 14:19
 1/6 A kérdező kommentje:

Ja, egyébként a nevem Miklós, jgy kaptam a megtisztelő Gyíklós nevet.


Ezek a beceneveim most ötlöttek be:

-Mikrós

-Májki/Májklós

2017. ápr. 29. 14:24
 2/6 A kérdező kommentje:

Itt van még egy:

-Az iskola-karbantartónk gyerekének egyszer egy úgynevezett szájpenész betegsége volt (kb. 20 éve), és mindenkinek ezzel hozakodott elő akkor, hogy mennyire szegény gyerek, hogy mennyire érzi rosszul magát, stb., na, azóta a "Penészke" névre hallgat, és az ebből képzett "Péniszkére".

2017. ápr. 29. 14:35
 3/6 anonim ***** válasza:
Úgytűnik Ti vagytok a Tüskevár Tutajosai, meg Bütykei.
2017. ápr. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Áá, nem, csak távoli rokonok! xD
2017. ápr. 30. 07:51
 5/6 anonim ***** válasza:
Pockos. Így hívjuk a sörhasú szomszéd bácsit. Édesanyám találta ki ezt a gúnynevet.
2017. máj. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem rossz! Anyukám Donald Trumpot pedig "Trámplinak" nevezi, csak a gúnyosság kedvéért. :D
2017. máj. 24. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!