Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Szerintem a barátnőm közelében...

Tgerimo kérdése:

Szerintem a barátnőm közelében egy démon ólálkodik! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nagyon féltem, azon gondolkoztam sóval körbehintem az ágyát, de az anyukája szerintem furcsán nézne rám, mit kell tennem, titokban hintsem körbe sóval amikor senki sincs ott, vagy vigyem el démonűzésre? Furcsa foltokat talált a lábán, azt mondta beütötte, de szerintem hazudik, nem meri még magának sem bevallani ez egy démon! nagyon szeretnék rajta segíteni, hisz mindenki tudja, hogy a kék-zöld folt agresszív démon jelenlétét jelenti neten utánaolvastam, ha van itt olyan akkor már megszabadult ilyen ártalmas démontól írjon!

Egy Szerető aggódó barát!



2017. máj. 24. 22:08
 1/8 A kérdező kommentje:
Mielőtt bárki félre értené együtt vagyunk és a pasija vagyok :D
2017. máj. 24. 22:11
 2/8 anonim válasza:
Mikor engem legutobb demon szallt meg josno mondta nekem hogy egy gerezd fokhagymat kell az ablakokhiz es az ajto ele rakni ez tavol tartja a rossz akaro szellemeket de gyozodj meg rola nem csak beverte e labat esetleg Figyeld meg ejszaka nem e hallasz furcsa hangokat mikor engem demon szallt meg en folyton rezgett a redony es almomban holt nyelveken beszeltem keress ra interneten es gyozodj meg a pontos tuneteirol a megszallasnak a szellem sokszor csak jo akaro vannak azonban rosszak is ilyenkor vegso esetben a pap a megoldas
2017. máj. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Jelentsd fel a démont
2017. máj. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mi az hogy mit csinálj?! Ez egy kérdés??!!

Hát hívd Bill Murray-t és a Szellemírtókat! xD

2017. máj. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 szenes43 ***** válasza:
Konkurenciát látsz a démonban?
2017. máj. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Cémont fogj,aztán szóló.
2017. jún. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Pálinkát, mert azt szeretem!
2017. jún. 9. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
vagy öntsd le a démont cementel, vagy is én ezt szoktam ha szüleimet megszállják
2017. jún. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!