Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » A Naruto vicces anime?

A Naruto vicces anime?

Figyelt kérdés
Az egyik csoportban valaki azt állitotta hogy Naruto egyátalán nem vicces és nincs is benne semmi vicces.

2017. máj. 26. 03:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Az elején még eléggé hülyéskedős, vicces, de alapvetően a harcolás mozgatja, és néha-néha pár elgondolkodtató dolog is van benne. Tipikus shounen anime. Ha a Dragon ballban, Bleachben elsütött poénok se jöttek be, akkor a Narutoban lévő poénok se fognak.
2017. máj. 26. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A "sima" Naruto szerintem végig elég vicces, viszont azért van benne, olyan szál is, ami nem vicces, inkább szomorú. A magányosság érzése meg ilyesmik. Viszont mint más shounen-eknél is, a Naruto is bekomolyodik a végére. (Naruto Shippuuden)
2017. máj. 26. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A sima Naruto 101. része (Kakashi igazi arca) baromi jó volt, amúgy nincs az animében sok jó poén, ezen kívül még az első 10 rész vicces.
2017. máj. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A Naruto sok minden, többek között, vicces is. Én pont azért szeretem, mert néha nagyon komoly, van benne jó sok dráma, néha tragédia, de közben, más epizódokon könnyesre röhögöd magad... Tehát, vegyes felvágott, de én nagyon sokat nevettem rajta.
2017. máj. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!