Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Itt ül mellettem egy földönkív...

Itt ül mellettem egy földönkívüli, és velem akar tárgyalni az emberiség jövőjét illetően. Mit mondjak neki?

Figyelt kérdés

Azt állítja, a piramisokst is ők építették. Mitöbb, még felvételt is mutatott róla. Azt mondja, én vsgyok a legintelligensebb ember a földön, ezért választott engem. Már rég óta figyeltek állítólag.

Igen, tud magyarul, egy oldalt felolvastam neki egy könyvből, és így azonnal megtanult magyarul.


2017. jún. 21. 13:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy jöjjön vissza 1000 év múlva, és ha még itt találja a Földet, akkor jó esélyei vannak.
2017. jún. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt mondja te vagy a legintelligensebb ember a Földön, akkor igencsak egy idióta földönkívülit fogtál ki..
2017. jún. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
50%
Mondd meg neki hogy atombombát dobjanak ránk hogy ne sokáig szenvedjünk halálunkig.
2017. jún. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Szólj nekik,hogy irtsák ki az összes 90 IQ aluliakat,mert ezek szaporodnak mint a patkányok.GYORSAN MIG NEM KÉSŐ!!
2017. jún. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
Nézzetek együtt felnőtt filmeket, aztán csavard meg a fülét, megnő a melle. Aztán nagyon jó lesz.
2017. jún. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 mekka válasza:
100%
Ha te vagy a legintelligensebb ember a Földön, miért tőlünk kérdezed mit mondj neki?
2017. jún. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
55%
A 6-os válaszát nézve szerintem ő a legintelligensebb :o (Persze, csak utánam)
2017. jún. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 eapo sztrof válasza:
mesélj neki a cryptocurrency-kről és a blockchain-ről ;)
2017. jún. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

#6 mert vagyok annyira intelligens, hogy jó helyen kérdezem. 😃

Abban maradtunk a földönkívülivel, hogy visszajön pontosan 60 év múlva. Ha azt látja, hogy az 5-10 éve tartó olajnincstelenség miatt öljük egymást, akkor habozás nélkül elpusztít. Ha azt látja. Viszont, ha azt látja, hogy megtanuktunk békésen élni olaj nélkül, akkor megkegyelmez, sőt, még segít is tovább fejlődni.

Ő szíve szerint már most pusztított volna, rávettem, hogy várjon még 60 évet, mert csak akkor lesz változás, ha kézzel fogható lesz a fő probléma. (50 év múlva elfogy az olaj számításaink szerint, plusz még kicsikartam 10 évet az "átállásra")

Örüljetek. :D

2017. jún. 21. 23:16
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt mondta, hogy te vagy a legintelligensebb ember, akkor keresd a " kandi kamerát". Át vagy baxva.
2017. jún. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!