Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » A politikai ELIT valóban...

A politikai ELIT valóban rendelkezik jelenleg is kapcsolattal a teremtőinkkel az Annunakikkal?

Figyelt kérdés

Szerintem az ufológia a kormányok vonatkozásában a legnagyobb kérdése és az egész ufókutatás egyik legsarkallatosabb pontja az, hogy a hatalmi ELT kapott-e a földönkívüliektől technológiát, rendelkezik-e egyenrangú bilaterális kapcsolattal az idegenekkel.


Minden laikus és kevésbé profi ufókutató szerint földönkívüliektől kapott technológiákkal van tele az életünk, ilyen a michrochip vagy a lopakodó technológia és ide tartozik a lőpor is, bár hosszan sorolhatnám a példákat, most ettől eltekintek. Véleményem szerint, amennyiben rendelkezne az USA kormánya szuperfejlett idegen technológiával, már egy földi konfliktus terén bevetette volna illetve kiaknázta volna más hadi fejlesztés terén és már az ellenfél keleti blokkot meghódította volna vagy legalább sakkban lenne képes tartani legalább az Alkaidát vagy az IS-t. Az én véleményem tehát az, hogy nem kaptak a kormányok az idegenektől fejlett technológiai és valóban használható tudományos információt.


Ismert miszerint a Homo Sapienst a Draco rendszerből ide látogató szuperfejlett Annunakik genetikai módosítással hozták létre, mely csillagrendszer a nevét róluk kapta. Az Annunakik megatív érzelmű, parazita hüllő faj, melyek elérték, hogy az egyetemes tőrténelem korai szakaszában Istenként imádja az emberiség őket és állandó véráldozatokkal a bioenergiánkon élősködtek, akár egy parazita, később lelepleződve elhagyták a bolygót. Kérdésem lényeges része pont az, hogy ezekkel az emberiség életében jelentős szerepet játszó hüllőlényekkel tartanak-e a kormányok kapcsolatot vagy sem.


A magát Illuminatinak nevező szervezet, mely sátánista és a draco faj földi létéből származó szociális, emócionális, struktúrális gyökerekkel rendelkezik ma is Istenként imádja ezeket a lényeket. Imádkoznak szertartásokon hozzájuk és áldozatot mutatnak be Molchnak egy Annunaki Istennek. Miért tennék ezt, ha lenne valós idejű élő kapcsolatuk velük ? Úgy is feltehetném a kérdést, hogy nem lehetséges, hogy csak imitálják a kapcsolatot az emberek felé és magukat nemesnek állítva be sajátmaguk és a társadalom előtt, miközben már nincsen kapcsolat a dracoiakkal?


ui : Félreértés ne essék, nem a Grey típusú idegeneket értem ez alatt. Nyílvánvaló hogy több szupertitkos föld alatti bázison élnek idegenek, melyek együttműködnek a kormányokkal, de a Greyek azok azért nem dracok.



2017. júl. 14. 21:46
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb híres feltalálónak családja sem volt, és te azt mondod, hogy űrből jövő élőlények adták át a technikát? Azt, amire más kín keservesen jött rá? nem! Csak ennyire a tudományban éltek, hogy képesek voltak ilyen dolgokra rájönni! Igen, most ő miattuk ilyen modern a technika, azok miatt, akik egész életükben kutattak és családjuk sem volt! Ő ebbe fektette az életét, és neked meg mindannyiunknak emiatt jobb! De tudod, nem bánom, hogy nem a saját örömét és gazdagságát kereste! Így most megváltoztatták az emberiséget!
2017. júl. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
2017. júl. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
100%
Nocsak, lehet, a kérdező közben rájött, inkább az ezo rovatban kéne érdeklődni? :D
2017. júl. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:
Dehát még ott javasolták nekem, hogy a politika rovatba tegyem fel a kérdést :(
2017. júl. 14. 23:10
 15/35 A kérdező kommentje:

Amúgy mindenkinek ment a zöld kéz :) Jöhetnek a válaszok, kíváncsi vagyok :)

Aki meg bizonyítékot akar, annak legyen elég annyi, hogy én tudom! Engem vittek el a plejádok, nem titeket!!!

2017. júl. 14. 23:12
 16/35 anonim ***** válasza:
100%
S lám így ért véget egy nép dicsősége.
2017. júl. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:
Ezt meg hogy érted, #16???
2017. júl. 14. 23:22
 18/35 anonim ***** válasza:
100%

'Dehát még ott javasolták nekem, hogy a politika rovatba tegyem fel a kérdést :('


Pfhűűű, elég hülyének kellett lenni ahhoz, hogy ezt tanácsolják :/

2017. júl. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
100%

'Aki meg bizonyítékot akar, annak legyen elég annyi, hogy én tudom! Engem vittek el a plejádok, nem titeket!!!'


Ez meggyőzéshez nagyon kevés.

2017. júl. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező trollkodik! Megírta, amikor a #11 hozzászólásom személyesen is megírtam neki.
2017. júl. 14. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!