Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » A politikai ELIT valóban...

A politikai ELIT valóban rendelkezik jelenleg is kapcsolattal a teremtőinkkel az Annunakikkal?

Figyelt kérdés

Szerintem az ufológia a kormányok vonatkozásában a legnagyobb kérdése és az egész ufókutatás egyik legsarkallatosabb pontja az, hogy a hatalmi ELT kapott-e a földönkívüliektől technológiát, rendelkezik-e egyenrangú bilaterális kapcsolattal az idegenekkel.


Minden laikus és kevésbé profi ufókutató szerint földönkívüliektől kapott technológiákkal van tele az életünk, ilyen a michrochip vagy a lopakodó technológia és ide tartozik a lőpor is, bár hosszan sorolhatnám a példákat, most ettől eltekintek. Véleményem szerint, amennyiben rendelkezne az USA kormánya szuperfejlett idegen technológiával, már egy földi konfliktus terén bevetette volna illetve kiaknázta volna más hadi fejlesztés terén és már az ellenfél keleti blokkot meghódította volna vagy legalább sakkban lenne képes tartani legalább az Alkaidát vagy az IS-t. Az én véleményem tehát az, hogy nem kaptak a kormányok az idegenektől fejlett technológiai és valóban használható tudományos információt.


Ismert miszerint a Homo Sapienst a Draco rendszerből ide látogató szuperfejlett Annunakik genetikai módosítással hozták létre, mely csillagrendszer a nevét róluk kapta. Az Annunakik megatív érzelmű, parazita hüllő faj, melyek elérték, hogy az egyetemes tőrténelem korai szakaszában Istenként imádja az emberiség őket és állandó véráldozatokkal a bioenergiánkon élősködtek, akár egy parazita, később lelepleződve elhagyták a bolygót. Kérdésem lényeges része pont az, hogy ezekkel az emberiség életében jelentős szerepet játszó hüllőlényekkel tartanak-e a kormányok kapcsolatot vagy sem.


A magát Illuminatinak nevező szervezet, mely sátánista és a draco faj földi létéből származó szociális, emócionális, struktúrális gyökerekkel rendelkezik ma is Istenként imádja ezeket a lényeket. Imádkoznak szertartásokon hozzájuk és áldozatot mutatnak be Molchnak egy Annunaki Istennek. Miért tennék ezt, ha lenne valós idejű élő kapcsolatuk velük ? Úgy is feltehetném a kérdést, hogy nem lehetséges, hogy csak imitálják a kapcsolatot az emberek felé és magukat nemesnek állítva be sajátmaguk és a társadalom előtt, miközben már nincsen kapcsolat a dracoiakkal?


ui : Félreértés ne essék, nem a Grey típusú idegeneket értem ez alatt. Nyílvánvaló hogy több szupertitkos föld alatti bázison élnek idegenek, melyek együttműködnek a kormányokkal, de a Greyek azok azért nem dracok.



2017. júl. 14. 21:46
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
100%

Hogy ne úgy tűnjön, hogy csak kitalálom, hogy írtam neki, bizonyítom.


Ezt írtam neki:


"Minden találmányt egy különc, egész életét a tudománynak élő, pénz nélkül tengődő zseni találta fel, hosszú évek munkájával!

A legtöbb híres feltalálónak családja sem volt, és te azt mondod, hogy űrből jövő élőlények adták át a technikát? Azt, amire más kín keservesen jött rá? Nem! Csak ennyire a tudományban éltek, hogy képesek voltak ilyen dolgokra rájönni! Igen, most ő miattuk ilyen modern a technika, azok miatt, akik egész életükben kutattak és családjuk sem volt! Ő ebbe fektette az életét, és neked meg mindannyiunknak emiatt jobb! De tudod, nem bánom, hogy nem a saját örömét és gazdagságát kereste! Így most megváltoztatták az emberiséget! Miattuk élhetsz abban a modern korban, amiben most!"


Ezt válaszolta:


"Ha nem esett volna le, ezt a kérdést az ezotéria kategóriában leltem fel, s csak egy kis viccnek szántam. Azt hittem, hogy majd a modik átrakják más kategóriába a kérdést, de nem...Legalább egy ember vette a lapot(bár lehet, komolyan gondolta). Mindegy, az a lényeg, hogy ne vedd komolyan ezt a kérdést. Bocsi, ha megbántottalak, mert te tényleg azt hitted, komolyan gondolom ezt a szarságot, ráadásul politika témakörben. :D Trollig foreva"


Tehát megnyugodhattok, a kérdező csak viccnek szánta.

2017. júl. 15. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
100%

"De tudod, nem bánom, hogy nem a saját örömét és gazdagságát kereste! Így most megváltoztatták az emberiséget! Miattuk élhetsz abban a modern korban, amiben most!"


Azt még hozzáfűzném, hogy ha tehetném, én is szívesen az életemet tenném fel valami hatalmas dologra, vagy éppen az emberiségért. Szívesen beletennék valami plusz dolgot, és hogy jó irányba tereljem a dolgokat.


Kérdező, neked pedig köszönöm, hogy megírhattam ezeket a gondolatokat. Egyáltalán nem haragszom rád, bocsánatot sem kellett volna kérned, de elfogadom, és köszönöm. :) Többet kérlek ilyen butaságot ne írj ki.

2017. júl. 15. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
100%
Én imádom a sci- fit, de ettől lehidaltam.
2017. júl. 15. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim válasza:
0%

Kérdőjelek merülnek fel bennem az ügyben, hogy tényleg magányos feltalálóknak köszönhetünk mindent, mert ha megnézzük az energiaipart, akkor látjuk, hogy elavult technológiát használunk, ès valódi, csóró kutatók ezzel párhuzamban hogy lettek félreáklítva találmányaikkal. Van akit meg is öltek tisztázatlan körülmények között, vagy felgyújtották a laborját, stb, de Tesla története is ismert. Ha érdekel, járj utána.

Amivel legfőképp nem tud mit kezdeni a mainstream (független?) tudomány, az a több ezer éves UFO ábrázolások, kezdve a barlangrajzoktól Egyiptomon át. Ha érdekel, keressd meg ezeket a kèpeket. Azt gondolom mindentől függetlenül, hogy többet érdemelnének ezek, és ezrek által látott esetek, mint a tudomány nevében fellépő politikusok gúnyolódása.

2017. júl. 15. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim válasza:

"s bár Sztálin erősen baloldali"


Ezt kétlem...

2017. júl. 15. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
Ha, ha, ha, megártott a tegnapi úszó VB megnyitóünnepség...
2017. júl. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:
#25 válaszoló: Sztálin kommunista volt (elviekben) és a kommunizmus szélső baloldali politikai eszme.
2017. júl. 15. 13:58
 28/35 anonim ***** válasza:

27.: És az úszó VB "organized", vagy Orbanájzd?


Ja, Sztálin, mintha tényleg komcsi lett volna. :-)

2017. júl. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:

Egyébként nem néztem ezt a VB-megnyitót, vagy mi a fenét. Valaki elmagyarázná, mégis mitől olyan nagy durranás?

Google-n nem tudok utánakeresni, mivel tegnap halálosan összevesztünk. :/ Már nem vagyunk barátok. :(

2017. júl. 15. 18:59
 30/35 anonim ***** válasza:
Csak az urológia.
2017. júl. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!