Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » A politikai ELIT valóban...

A politikai ELIT valóban rendelkezik jelenleg is kapcsolattal a teremtőinkkel az Annunakikkal?

Figyelt kérdés

Szerintem az ufológia a kormányok vonatkozásában a legnagyobb kérdése és az egész ufókutatás egyik legsarkallatosabb pontja az, hogy a hatalmi ELT kapott-e a földönkívüliektől technológiát, rendelkezik-e egyenrangú bilaterális kapcsolattal az idegenekkel.


Minden laikus és kevésbé profi ufókutató szerint földönkívüliektől kapott technológiákkal van tele az életünk, ilyen a michrochip vagy a lopakodó technológia és ide tartozik a lőpor is, bár hosszan sorolhatnám a példákat, most ettől eltekintek. Véleményem szerint, amennyiben rendelkezne az USA kormánya szuperfejlett idegen technológiával, már egy földi konfliktus terén bevetette volna illetve kiaknázta volna más hadi fejlesztés terén és már az ellenfél keleti blokkot meghódította volna vagy legalább sakkban lenne képes tartani legalább az Alkaidát vagy az IS-t. Az én véleményem tehát az, hogy nem kaptak a kormányok az idegenektől fejlett technológiai és valóban használható tudományos információt.


Ismert miszerint a Homo Sapienst a Draco rendszerből ide látogató szuperfejlett Annunakik genetikai módosítással hozták létre, mely csillagrendszer a nevét róluk kapta. Az Annunakik megatív érzelmű, parazita hüllő faj, melyek elérték, hogy az egyetemes tőrténelem korai szakaszában Istenként imádja az emberiség őket és állandó véráldozatokkal a bioenergiánkon élősködtek, akár egy parazita, később lelepleződve elhagyták a bolygót. Kérdésem lényeges része pont az, hogy ezekkel az emberiség életében jelentős szerepet játszó hüllőlényekkel tartanak-e a kormányok kapcsolatot vagy sem.


A magát Illuminatinak nevező szervezet, mely sátánista és a draco faj földi létéből származó szociális, emócionális, struktúrális gyökerekkel rendelkezik ma is Istenként imádja ezeket a lényeket. Imádkoznak szertartásokon hozzájuk és áldozatot mutatnak be Molchnak egy Annunaki Istennek. Miért tennék ezt, ha lenne valós idejű élő kapcsolatuk velük ? Úgy is feltehetném a kérdést, hogy nem lehetséges, hogy csak imitálják a kapcsolatot az emberek felé és magukat nemesnek állítva be sajátmaguk és a társadalom előtt, miközben már nincsen kapcsolat a dracoiakkal?


ui : Félreértés ne essék, nem a Grey típusú idegeneket értem ez alatt. Nyílvánvaló hogy több szupertitkos föld alatti bázison élnek idegenek, melyek együttműködnek a kormányokkal, de a Greyek azok azért nem dracok.



2017. júl. 14. 21:46
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

29.: Drónok az égen, de minek vajon?

Zár az égbolt: https://www.youtube.com/watch?v=sx2EyuqdvH0

2017. júl. 16. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 A kérdező kommentje:

Volt egy látomásom a jövőről.

Minden csupa csillám és rózsaszín lesz, mivel eljönnek a Csillámpónik és az Unikornisok a Tejútrendszerbe és leigáznak minket, az emberiséget leigázzák és rabszolgasorba taszítják. Persze, mindezt a 3. VH után, de annak még mindig nem láttam a végkimenetelét. :/ Jelent valamit, ha a látomásomban csak néger emberek voltak?

2017. júl. 16. 14:49
 33/35 anonim válasza:
Pedig a Brit királyi család is hüllő-hibrid. Rajtuk mondjuk szabad szemmel is jól látszik a hüllőszerű ábrázat. Nem tudom más hogy van vele, de engem a hideg is kiráz, mikor a Károly ott pózol a tévében azzal a sanda gyík fejével. Szerintem a Diana is azért hagyta ott, mert rájött a nagy titokra.. Az öreglány Erzsiről meg ne is beszéljünk.. Na az már nem is csak hibrid, hanem egyenesen valami zsarnokgyík elfajzás! Szerintem tuti, hogy részben T-Rex DNS-ből kotyvasztották össze valami titkos földalatti laborban...
2017. júl. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim válasza:

Nem értem a kérdéseket...


Mindent megadták nekünk az Istenek, a fejlődés lehetőségét, szerinted egy közel 500 ezer éves deitàs majd azzal fog foglalkozni, hogy kiépítse velünk a politikai kapcsolatot?


Kicsit tanulj többet.


Ők a teremtőink..

2019. aug. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim válasza:

A teremtőink alatt pedig az Annunakikat értem, az ősi Istenek ez, akiknek semmi közük a gyíkokhoz.


Ne sértegesd őket

2019. aug. 23. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!