Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Tudnátok ajánlani pár módszert...

Tudnátok ajánlani pár módszert hogyan tudnék valakit szofisztikáltan elküldeni az édesanyukájába?

Figyelt kérdés

Csupán pár humorosabb megoldás érdekelne a hétköznapi, foglalkozást felemlegető módszeren kívül

Magyar és angol nyelven is várok válaszokat, hátha tud valaki angolul is, előre is köszönöm



2017. júl. 19. 23:28
 1/2 anonim ***** válasza:
49%

Nem tudod alkalmazni szerintem, de az alábbi sztori úgy négy évtizede megtörtént.

A hallgató nagyon gyengén teljesített. A prof ki akarta dobni, imigyen:

– Húzzon egy vonalat.

Hallgató (H) fogja a krétát, s húz egy vonalat a táblán.

– Ez szakasz.

Újra csikordul a kréta a prof tekintetétől kísérve.

Hallgató keze megáll a tábla szélénél.

– Ez még mindig csak szakasz. Maga nem tudja, mi az a vonal?

A diák folytatja hát a rajzolást a falon.

Amikor az ajtóhoz ér, a prof kinyitja.

A kréta immár a nyitott ajtót szántja.

Ajtó becsukódik, prof folytatja…

Húsz perc után nyílik az ajtó. Hallgató - immár a másik oldalon felbukkan az ő krétájával, majd következik ismét a fal.

2017. júl. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
47%

Miért nem létesítesz intim viszonyt nagymamád lányával?

De ha több leánya is volt a nagyinak, akkor főleg azzal, aki megérdemli, mert a világra hozott!:D


Ha az illető ostoba, mint a föld, akkor lehet, meg sem érti. Én ezt egyszer elsütöttem, és az ember megköszönte!:D

2017. júl. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!