Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Melyik jön el hamarabb, a...

Melyik jön el hamarabb, a Barátok közt utolsó része, vagy az, hogy az ufók leigázzák az emberiséget?

Figyelt kérdés

2017. aug. 3. 18:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyik sem. A Barátok köztnek sohasem lesz vége, az ufók meg sírva mennek haza, ha szembe találják magukat Chuck Norrissal.
2017. aug. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Vagy esetleg indítanak egy új sorozatot, Űrlények Közt címmel.
2017. aug. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
A Chuck Norris közt.
2017. aug. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
Az ufók, amint megtudják a Barátok közt létezését, felhagynak az emberiség leigázásával, tekintve, hogy tudni akarják mi lesz a vége. Így az RTL szombat-vasárnap is vetíti a sorozatot.
2017. aug. 4. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%
Egyébként az UFO-knak is volt ilyen sorozatjuk egykor,de ők már sokkal fejletebbek,szóval azért nem igáznak le minket,mert röhögnek rajtunk,milyen fejletlenek és hülyék vagyunk hozzájuk képest.De majd ha ez is elmúlik,és nem lesz többé vicces,akkor nekünk annyi.
2017. aug. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%
Amint Berényi Miklós beszól nekik, hogy ÉN VAGYOK A KFT, rögtön visszatérnek Zabuföldre, szóval ez kilőve. A Barátok Közt meg végtelen.
2017. aug. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
81%

Én a jövőből jöttem, hogy szóljak, az ufók senkit sem bántottak, vagy bántanának!

Az űrlények nem igáztak le bennünket, sőt nagyon sokat segítettem nekünk, pl. tőlük kaptuk meg az időutazás technikáját, a fénynél gyorsabb űrutazás technikáját, az örök élet titkát, és ők mentették meg a bolygónkat és a fajunkat a pusztulástól.


A Barátokközt 3237-ben is menni fog az RTL Hiperen, egyébként ez a kedvenc Sci-fi sorozatom!

A múlt rész különösen izgalmas volt. Magdi anyusról kiderült, hogy valójában nem is robot, hanem egy kiborg, amit egy múlt évezredben (2009-ben) balesetben elhunyt ember DNS-ét felhasználva állítottak elő a Pigrel9 bolygón. Berényi Pudinner ezt megtudva úgy felkapta a vizet, hogy rögtön teleportált a Pigrel9 bolygóra, ahol meg is találta az őrült tudóst. Rászegezte a lézer fegyverét, majd megint a legizgalmassabb résznél lett vége. Már várom a folytatást. :)

Szerintem ennek a Sci-fi sorozatnak soha nem lesz vége, több mint 1200 éve fut a galaxisközi TV-ben. :)

2017. aug. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
te komolyan visszakerested, melyik évben halt meg Magdi anyus? :DD szép munka :D
2017. aug. 5. 17:10
 9/9 anonim ***** válasza:
72%
A Tv2 megirigyelte a Barátok közt sikerét,már megkezdték az új szappan operájuk forgatását.A fő irányvonala a mai mezőgazdaság lesz.Címe:Káposzta fejek közt.-egy statiszta
2017. aug. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!