Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Milyen kutyaeledelt esznek a...

Milyen kutyaeledelt esznek a vérfarkasok?

Figyelt kérdés

Venni szeretnék egy idomított vérfarkast a sárkány mellé, de nem vagyok egy szakértő, ezért kérem a segítségeteket. Hány éves vérfarkas legalkalmas a betanításra és ivartalanítni is kell?

By imitáló


2017. szept. 13. 19:00
 1/7 anonim válasza:

A vérfarkasok csak vámpírvérrel táplálkoznak, ez nagyon fontos, enélkül neki se kezdj. A vérfarkasok 20-33 évig élnek 2 évesen kezdhető az idomításd, csakis pirított vámpírfoggal. Ivartaslanítani szükséges,mertr kereszteződhet a kaszáspokkal és a kaszásfarkas veszélyes állat.

by: petitáló

2017. szept. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
He? Én úgy hallottam sokkal tovább élnek. Kissé csalódott vagyok ezzel kapcsolatban...vámpírt meg hol a francba keressek? Hallod petting......akarom mondani izé.... petitáló azt is szoktak árulni? :O
2017. szept. 13. 19:38
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem konzervelt véres hússal is megelégszik csak néha élő állat is kell neki mert nem egészséges a változatlan étrend.
2017. szept. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vérfarkas nem eszik kutyaeledelt. Elég, ha éjszakánként kiengeded: önellátó...
2017. szept. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
háááát... vámpír az sokfelé van...igazából az ikeában, és a tescoban érdemes érdeklődni, de történetesen nekem is van...
2017. szept. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
by petitáló
2017. szept. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Ha lesz házi vérfarkasod akkor minden teliholdkor engedd szabadon valamelyik erdőben aztán reggel menj el érte!

Hadd táplálkozzon szabadon mert a kutyatápot nem eszi meg xd

2018. jan. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!