Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Humor

A kérdés

Milyen kutyaeledelt esznek a vérfarkasok?

Venni szeretnék egy idomított vérfarkast a sárkány mellé, de nem vagyok egy szakértő, ezért kérem a segítségeteket. Hány éves vérfarkas legalkalmas a betanításra és ivartalanítni is kell?
By imitáló

09-13 19:00  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
tuld nevű felhasználó válasza:

A vérfarkasok csak vámpírvérrel táplálkoznak, ez nagyon fontos, enélkül neki se kezdj. A vérfarkasok 20-33 évig élnek 2 évesen kezdhető az idomításd, csakis pirított vámpírfoggal. Ivartaslanítani szükséges,mertr kereszteződhet a kaszáspokkal és a kaszásfarkas veszélyes állat.
by: petitáló

A válaszíró 52%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont 09-13 19:24 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

He? Én úgy hallottam sokkal tovább élnek. Kissé csalódott vagyok ezzel kapcsolatban...vámpírt meg hol a francba keressek? Hallod petting......akarom mondani izé.... petitáló azt is szoktak árulni? :O

# 2/6Időpont 09-13 19:38 Privát üzenet
Szerintem konzervelt véres hússal is megelégszik csak néha élő állat is kell neki mert nem egészséges a változatlan étrend.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont 09-13 21:26 Privát üzenet
Vérfarkas nem eszik kutyaeledelt. Elég, ha éjszakánként kiengeded: önellátó...

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont 09-14 13:34 Privát üzenet

háááát... vámpír az sokfelé van...igazából az ikeában, és a tescoban érdemes érdeklődni, de történetesen nekem is van...

# 5/6Időpont 09-16 17:51 Privát üzenet

by petitáló

# 6/6Időpont 09-16 17:52 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Vérfarkasok létezhetnek?
Van bizonyíték a vámpírok, vérfarkasok NEM létezésére?
A vérfarkasok is halhatatlanok mint a vámpírok?
Erdélyben is élnek Vérfarkasok?
A vérfarkasok tényleg megérzik ha egy lány szűz még?
Írok egy könyv féleséget (valószínűleg megtartom magamnak) és nem szeretnék bele ilyen snassz lényeket, mint a vámpírok, vérfarkasok. Arra gondoltam, hogy mindenhonnan vennék át..

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések a Humor rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu