Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Kirúghatnak ezért a munkahelye...

Kirúghatnak ezért a munkahelyemről?

Figyelt kérdés

Szombaton, ebéd után a konyhában üldögéltem a kanapén újságot olvasva, amikor egy szemtelen légy rászállt az ágyékomra. Az asszony körülöttem foglalatoskodott, mikor odaszóltam neki az újság mögül:

Drágaságom, légy szíves üsd már le nekem itt ezt a legyet. Sajnos az asszony épp tésztát hengerelt, és a sodrófával rácsapott a tökömre.

A sürgősségin az orvos azt mondta, ne aggódjak a műszerem miatt, jó lesz az még preparátumnak. Sírtam a fájdalomtól. A nővérkék is sírtak velem, a nevetéstől. Miután begipszelték a sajgó makkomat, az orvos egy hét betegszabadságra küldött.

Én szóltam a munkáltatónak, hogy ne számítson rám egy hétig, mert kivan a tököm, de nem fogadja el az indokot, és kirúgással fenyeget.


2017. okt. 1. 17:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

:):):):)


Ez a munkáltatódtól függ.

2017. okt. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%

Ez tényleg megtörtént? Mert elég vicces bocsi. 😂

Szerintem figyelmeztetés az sima, ilyen esetben

2017. okt. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Nem gipszelnek makkot. 😂
2017. okt. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
De xar.... 😂
2017. okt. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Á mindegy, betettem a fénymásolóba a bizonyítékot, és elküldtem faxon. Remélem ez elég lesz.
2017. okt. 1. 20:21
 6/9 Anton Chigurh ***** válasza:
100%
Az asszony gyógyítsa meg kéz-és szájrátétellel! :D
2017. okt. 2. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
ez komolyan humor?
2017. okt. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

#1 - zöld

#2 - zöld

#3 - zöld

#4 - zöld

#5 - ja, az én vagyok

#6 - Az kizárt, hogy ezek után az asszonyt Stanley közelébe engedem, csak majd ha már kivertem a fogait a sodrófával. (A feministák mindjárt meglincselnek.) zöld

#7 - Igen. zöld


Mielőtt valaki ítélkezne hogy nem vagyok százas, hát elárulom, hogy megérek legalább 200 Ft-ot.


A kérdés eredetileg az Emberek kategóriában került kiírásra, de egy zseniális felhasználó jelentette, így a moderátor humorérzékének köszönhetően a helyére került.

2017. okt. 2. 14:30
 9/9 anonim ***** válasza:
87%
Azért van ez így, mert az asszonyod tökön paszulyon átmegy xD
2017. okt. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!