Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Van olyan főiskola Budapesten,...

Van olyan főiskola Budapesten, ahol van nekromancia szak?

Figyelt kérdés
A szüleim mágusok, de nem ezen a területen mozognak a tudományban, én viszont ebben szeretnék elhelyezkedni.

2017. okt. 12. 12:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Halottam róla.
2017. okt. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mágiázd ki!
2017. okt. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Tudok egy ilyen iskoláról, ez a neve: Rézműves Marlonbrandó Főiskola. A 666. kerületben van, a Himbilimbi utca 1948. szám alatt. Foglalkoznak ott a mágiával, de sok más szakmával is. Az egyik ismerősöm ott végzett munkanélküli szakon. Jelenleg nagyon jól él. :D
2017. okt. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne halgass a hármasra, az az iskola már haldoklik.

Budapesten más ilyen főiskola nincs, Miskolcon azonban virágzik a feketemágia és nekromancia oktatás, szóval ajánlom hogy ott nézz körbe. Én is ott végeztem vérmágus szakon és szinte azonnal el is tudtam helyezkedni.

2017. okt. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

#4:


Utánajárok.

2017. okt. 13. 02:42
 6/10 anonim ***** válasza:
Hali! Bp. - en is sok van, csak (számomra érthető okokból) nem e szerint nevezik magukat. A szakleírásban és a tárgyak leírásában sem találkozhatsz közvetlenül a kifejezéssel... de etől még azt oktatják. De nem ajánlom egyiket sem, mert csak hamis irányba torzítják világképedet. Ettől meg nem leszel boldog.
2017. okt. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

#6:


Hogy engem mi tesz boldoggá és mi nem, azt szerencsére nem te mondod meg, egyébként meg kikúrtul semmi közöd hozzá, kis barátom. Maradjunk ennyiben. ;]

2017. okt. 15. 05:07
 8/10 anonim ***** válasza:

Kedvesnek éppen nem nevezhető Kérdező!


Látom már bele merültél a sötét tudományok művelésébe!

:D

Amíg viszont nem kerültél világuralomra, célszerű volna fejleszteni szöveg értelmezési képességeidet. Egyenlőre része vagy a társadalomnak, és saját érdekeidet ezen belül kell érvényesítened. Ennek alapvető eszköze pedig a sikeres kommunikáció.


Csak, hogy értsd jószándékomat:

A 6-os hozzászólás nem a "nekromancia" szakot minősítette, hanem azt a jelenleg fennálló iskolarendszert, ami a föld hatalmon levő politikai és gazdasági rendszerének ideológiáját oktatja... illetve nem is tud alternatíváról.


6-os nem próbálja megmondani mitől leszel boldog, hanem tapasztalatát osztja meg az általad felvetett kérdéskörben.

2017. okt. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kedves Utolsó, az nem egyenlőre, hanem egyelőre:D
2017. okt. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Köszi 9-es!


...:D

valójában összevontam az "egyelőre egyenlő tagja vagy a társadalomnak" ;)

2017. okt. 16. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!