Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mit tegyek, ha a szomszédom...

Mit tegyek, ha a szomszédom Goa'uld?

Figyelt kérdés

Most nincs munkám, ezért unalmamban vettem egy távcsövet és elkezdtem lesni a szomszédaimat. Az egyiknek láttam többször, hogy fehéren világít a szeme, nincs ágy a lakásukban csak egy szarkofág, éjszakánként abban fekszik, ha éppen nem bulit tart, de olyankor meg rengeteg Jaffa és lidérc fordul meg Nála. Kocsi helyett egy al'kessel jár. Láttam már mikor naqvadaqhot szipuzott... Mindebből arra a következtetésre jutottam, hogy csak is egy goa'uld lehet. Bejelentettem a Csongrád Megyei Rendőrfőkapitányságon, de őrültnek néznek, bedugtak a II-es kórház idegosztályára, éppen most is onnan írok, este nem vettem be a gyógyszereket, nem akarom, hogy eltompítsanak. Tudom, hogy igazam van. :'(


Mit tegyek?


25/F



2017. okt. 20. 23:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tokra vagyok nyomi.
2017. okt. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szólj a CSK-1-nek, ők majd elintézik.
2017. okt. 21. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szúrd ki a szemed és többé nem is fogod látni. Probléma megoldva. Még valamiben segíthetek? :D
2017. okt. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Jaffa és lidérc? a lidércek mit keresnek ott?
2017. okt. 30. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Lopd el a szarkofágot és add valamelyik kórháznak. A többit bízd Hammond tábornokra :-)
2018. febr. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!