Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ha nem éltem még külföldön,...

Ha nem éltem még külföldön, most sem élek ott és nem is tervezem akkor nekem sose lesz bnőm? :/

Figyelt kérdés
A lányoknak csak a külföldön èlő pasik kellenek :(

2017. okt. 21. 18:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Te is külföldi vagy mindenki számára, aki nem Magyarországon él. Nem kell izgulni.
2017. okt. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Oppan Budapest style. Ez egy ilyen hely, itt a helybéli férfi az egy nyomorék a "gazdag" külföldiekhez képest. Itt még egy afgánnak meg egy kínainak a farkát is szopják a nők, csak azért mert ők "egzotikus külföldiek".


Külföldön már más a helyzet, ott te indulsz hátrányból mint balkáni vendégmunkás férfi. A nyugati nők nagyon a saját nemzetükbe tartozó pasikat preferálják. Itt meg nem.

2017. okt. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%
Napi szánalom reload.
2017. okt. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Menj ki szolvakiaba jelentsd ki hogyott elsz 5 pwrc mulva gyere haza
2017. okt. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Megírnád kedves kérdező melyiknek? Pénzem van, kocsim van, küldöldön élek. Magyarország nő találás szempontjából a földi paradicsom. 1. nincsenek nyelvi problémáid. 2. nem néznek le, mivel egy csóró országból származol. 3. millióan elmentek külföldre dolgozni, többségáben férfiak. 4. Élnél egy német iparvárosban néhány évet, utána értékelnéd a magyarországi lehetőségwidet.
2017. okt. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ilyen hülyeséget.
2017. okt. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hihetetlen hogy itt ennyi marha van, akik komolyan vesznek egy troll kérdést. :D
2017. okt. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!