Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ráléptem egy kis hangyára....

Ráléptem egy kis hangyára. Azóta mardos a lelkiismeret. Hogyan tegyem magam túl rajta?

Figyelt kérdés
Azt találtam ki, hogy készítek valami mutagént, amivel emberi méretűre tudok növeszteni egy hangyát, aztán azt hagyom, hogy átmenjen rajtam. Így feloldódnék. De Hogyan kell ilyen szert előállítani?

2017. nov. 23. 12:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Műszakilag is megoldható, ahogy a "Drágám, a könyök marha nagy lett!" c. filmben. De elkerülhetetlen lesz az is hogy néhány baktérium is nagy lesz a hangyával együtt. És a banán méretű bacikkal gondok lesznek ha szintén bosszút állnak a takarításkor elszenvedett sérelmeikért.
2017. nov. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vagy inkább a hangyasav mardos, nem? :-)
2017. nov. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de kicsit hangyásnak tűnsz.
2017. nov. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

De értsétek már meg, hát szegény pici lény!

Aztán hirtelen egy szörnyű 46-os láb...erre még gondolni is rossz.

2017. nov. 23. 14:21
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Kegyetlen az élet, de legalább gyors halála volt.
2017. nov. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Készítsd el a mutagént aztán majd lehet zabálni az elefánt nagyságú csirkéket is. :-)
2017. nov. 24. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!