Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » A bundás kenyérnek nincs...

A bundás kenyérnek nincs melege nyáron?

Figyelt kérdés
Egy pillanatra bundás kenyérnek hittem a macskát. Részeg vagyok?

2018. jan. 18. 00:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ösztönösen keresnek hűvös, árnyékos helyet, ha nem találnak, akkor bizony megszikkadnak, és már nem lesznek olyan jó ízűek. Szerencsére amúgy is jól bírják a meleget, és lihegéssel is hűtik magukat, meg ugye a forró olajból jönnek ki, szóval hozzá vannak szokva.

Persze a friss folyadék is fontos, értékelik a hűvöstől kicsit hidegebb vizet, de azért vigyázz, hogy nagyon hideg ne legyen, és túl sok se legyen, mert puha lesz, ehetetlen, aztán adhatod az állatoknak.

Segítheted kedvencedet úgy is, hogy beengeded az eddig tiltott helyekre, ahol hideg van, pl. garázsba, de vigyél magaddal tányért, mert a garázsban nem fogsz találni.

2018. jan. 18. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kedved kérdező magának felírok három receptet amit a kocsmában tud kiváltani 10 pohár sör,7 pohár pálinka és 1 pohár víz.

Remélem segítettem üdv Norbert a Doktor.

2018. jan. 18. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem is melegem van nyáron, pedig nem vagyok bundás kenyér, de úgysincs ideje sokáig izzadni, mert hamar megeszem.

Amúgy a macskád remélem nem faltad még fel?

2018. jan. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!