Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Allergiás az UFÓM! Mit tegyek?...

Allergiás az UFÓM! Mit tegyek? SOS!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Álmodtam (visszatérő álmom hogy egy ufó a fiam), és a fiam közölte, hogy tüsszent a virágporra. ( Itt virágporral táplálkoznak! ). Mit lehet tenni? Van valami maszek doki aki allergiás UFO-kal foglalkozik? Ha van, akkor diszkrét, és megértő? Szegény már iskolába se vihetem, mert mindig sír. Kigúnyolta a tanár nő.



2018. febr. 12. 11:55
 1/10 anonim válasza:
Csak egy kérdés... Mi a fac bajod van?????
2018. febr. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Méh, vagy pillangó formáju a virágporral táplálkozó fiacskád? Testfelépítésük különböző, ezért más-más lenne tennivalód is.
2018. febr. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

dubitus:

Pillangó, azt halottam az jobb

2018. febr. 12. 14:38
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Tulajdonképpen álmodd oda az allergia vizsgálati rendelőt, és menjetek be. Jobbulást neki.
2018. febr. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hogyhogy mit csinalj? Ne kajálj be lefekvés előtt és akkor talán nem álmodsz ilyen marhaságokat.
2018. febr. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Allergiás az azonosítatlan repülő tárgyad?! Azoknak nincsenek érzékszerveik!XD
2018. febr. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Olyan gonoszak vagytok. Ma este elmondtam, hogy itt sértegetitek gyakorin, és azt mondta, a Marsról törölni fogják az oldalt. Ez az utolsó komment
2018. febr. 13. 10:26
 8/10 anonim válasza:

Eeeelllvvvviiissszzzüünnnkk tttiiitteeeekkkeeettt rrraaabbbssszzzooolllgggááánnnaaakkk.

[link]

2018. febr. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Jaj ne esedezve kérlelem a drága UFO-t ne tegye ezt az oldallal! Bármit megteszek! (\_/)

(="=)

2018. febr. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Jaj ne esedezve kérlelem a drága UFO-t ne tegye ezt az oldallal! Bármit megteszek!

(\_/)

(="=)

2018. febr. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!