Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Csak én érzem úgy hogy az a...

Vanyák Maja kérdése:

Csak én érzem úgy hogy az a csatorna (U2row) sok külföldi videóst copyz le? Mert én nézem és szeretem a videóit de már túl sok hogy majdnem minden videó nem saját. Nem akarok senkit megsérteni.

Figyelt kérdés
2018. febr. 13. 15:03
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Már nem azért, de már pár éve az összes nagy magyar Youtube csatorna vagy külföldi videókat másol, vagy unalmas liveokat csinál, úgyhogy örülök, hogy észrevetted.
2018. febr. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
82%
Egyáltalán nem igy van #1...... a legnagyobb csatornák: vamosart ő rajzol.... Pamkutya parodizál és kisfilmeket csinál... videómánia filmeket kritizál szirmaival
2018. febr. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
LETÖRÖLTÉK HURRAAAYYYY
2018. okt. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
A YOUTUBE LETOROLTE A U2ROW-T
2018. okt. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Hála az égnek hogy törölték őket!
2018. okt. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
19%
Egyáltalán nem lett volna baj, hogy angol nyelvű videókat fordítottak le magyarra. A fordításban is rengeteg munka van, és azok a videók, amiket lefordítottak, érdekesek voltak, jó ötlet lett volna, hogy eljuttatták őket az angolul nem tudó közönségnek. Mondjuk volt egy-két elég rossz félrefordításuk, de ha tényleg ők maguk fordították a szövegeket, akkor egyáltalán nem rossz munka egy ilyen szintű fordítás tizenéves gyerekektől, a tévében láttam már sokkal rosszabbakat is hivatásos fordítóktól. A baj az volt, hogy nem kértek engedélyt a fordításhoz a videók eredeti készítőitől. Mivel gyerekekről van szó, valószínűleg nem érezték ennek az egésznek a súlyát és ezért nem néztek utána, hogy hogyan kell az ilyesmit úgy csinálni, hogy ne legyen plágium. Remélem, ha egyszer valaha újrakezdik a videózást idősebb korukban, akkor erre már oda fognak figyelni, és szereznek egy nyelvi lektort is, mert az se ártana nekik. A közutálatot irántuk odáig megértem, hogy állítólag korábban többször is figyelmeztették őket erre, és mégsem hallgattak senkire. De hogy egyesek konkrétan nyilvánosan ünnepelnek, amiért letörölték a csatornát, az szerintem rettentően gyerekes. Nem írok neveket, mert nem akarok lejáratni senkit, de pár nagyobb videós konkrétan több fikázós videót is csinált róluk korábban, sőt most a csatorna törlése után még egy több órás live is készült, ami végig arról szólt, hogy kibeszélik őket, és ilyeneket mondtak benne, hogy bontsunk pezsgőt, meg mit tudom én. Nem is tudom, én ezt már inkább szánalmasnak tartom. Normális ember szerintem lerendezi az ilyesmit annyival, hogy ami nem tetszik, azt nem nézi és kész.
2018. okt. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%

Szerintem egy jó döntés volt a youtuve részéről a törlés.

Mert,

kiadták a saját alkotásukként azt, amit nem is ők készítettek,

Egy 10 perces videóban 8 reklám volt.

Nem adóztak, mert azthitték nem kell,

És hazudtak a nézőiknek.


Amiért nem jó hogy letörölték őket

A piciknek akik youtubeot néznek,és szerették őket, és nem érzték ennek a súlyát, rosszul eshetett.

2018. okt. 11. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!