Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Melyik a legkínosabb története...

Melyik a legkínosabb történeted, nyilvános WC-n (vagy épp annak hiánya miatt)?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 22. 19:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mentem vásárolni anyámmal a lidl-be, meló után. Épp az épület legbelsőbb felében voltunk mikor rám jött a nagy dolog.. na mondom muter most biztos becsúszik.. Megizzasztott, de visszaerőszakoltam úgymond.. Kb. 4 ilyen roham kapott el, mire végre kiértünk, vettem zsepit persze. Úgy éreztem el is múlott. Na menjünk haza.. Aha gondoltam én. Láttam egy toj-toj-t, mert épp építkezés volt arrafele. Futok.. rajta a lakat.. persze este 7 volt. Jó töröm az agyam.. átugrottam a parkoló melletti kerítést, volt ott egy kis bokor.. hát muszáj volt kipakolnom. Mögöttem focipálya, amin épp edzés volt, előttem a parkoló, tele autókkal. Jobbra tőlem egy járda, az egyetlen hely ahonnan látható vagyok. Hálisten senki nem járt arra. Kifele már nem tudtam ilyen ügyesen áthuppanni a kerítésen, le is szakadt rólam a farmer.
2018. ápr. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
En bevásárlóközpontban rongyoltam be a wc- be és már "vettem volna elő" útban a piszoár felé... csak nő wc- ben, az ritkán van. Tűztem is kifelé és ez a rész volt kellemetlen, mert volt "szembeforgalom"...
2018. ápr. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Wadmalac ***** válasza:
94%

Egyszer egy többfülkésben valaki a soron retteneteset reccsentett, visszhangzott az egész épület.

Mivel kempingben történt, a jónép kint ült, közel a vécé épülethez, így remekül élvezhették a koncertet.

Volt is kintről némi üdvrivalgás.

Rájöttem, hogy a kinti nép most várja, ki volt a dizőz, így dolgom végeztével bölcsen kivártam egy nálam gyorsabb távozót. Az meg is kapta a vastapsot a kijáratnál, bűnösségétől függetlenül.

Én másodikként már kisebb közönségsikerrel távozhattam.

Sosem tudtam meg, hogy esetleg a koncertmester még trónolt-e, mikor távoztam, vagy tényleg az előttem távozó érdemelte meg a közönségsikert.

2018. ápr. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Vizsga előtt mentem f.sni. Az egyik wc totál össze volt f.sva, ezért a mentem elintézni. A bűzöm orrfacsaró volt. Erre pár percre megjött pár szaktársam, pisilni akartak. Azt hitték az összefosott wc-ből jön a bűz. Remélem nem jöttek rá hogy én voltam. :D
2018. ápr. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!