Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ki Orbán Víktor főnöke? Ki...

Ki Orbán Víktor főnöke? Ki ellenőrzi Viktort?

Figyelt kérdés

Állami szférában dolgozok és elaludtam emiatt elkéstem. A hazavezető leszidott a késés miatt.

Azon gondolkodtam hogy vajon ha Viktor alszik el és késik a munkahelyéről akkor ki szidja le. Illetve hogy hol van mit csinál ki nézi?


2018. ápr. 23. 12:06
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Hivatalvezető 😁
2018. ápr. 23. 12:10
 2/15 anonim ***** válasza:
68%
Nincs főnöke, ő legfőbb istenvezér.
2018. ápr. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%
Áder, a köztársasági elnök. Ő viszont nem tud elkésni, mert a munkahelyén lakik.
2018. ápr. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
81%

demokratikus államban, a nép, aki megválasztotta

itt, Magyarországon, senki...

2018. ápr. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
92%
Áder kollégiumi szobatárs, nem főnöke. Régi haver, aki megint behódolt neki, különbnek hittem, de ugyanabból a fidesznyik kigyófészekből való. Nincs főnöke, úgy is viselkedik, mint aki uralkodik.
2018. ápr. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

3#!

Munkahelyemen lakom es elszoktam kesni.. :F

2018. ápr. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Az Országgyűlés választja meg és szintén az Országgyűlés indíthat ellene bizalmatlansági indítványt azért, hogy leváltsák.

A köztársasági elnök nem igazán főnöke a miniszterelnöknek.

2018. ápr. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
100%
Csatlakozom az előttem szólóhoz! A kormány csak az Országgyűlésnek tartozik felelősséggel, így a Miniszterelnök, mint a kormány feje szintén csak nekik. Ez bizalmatlansági indítvánnyal vagy interpellációval érvényesíthető, illetve a miniszterelnök/kormány kezdeményezheti magával szemben bizalmi szavazás keretében. Ádernek annyi köze van a dologhoz, hogy az Országgyűlés a köztársasági elnök javaslata alapján szavazza meg a miniszterelnök személyét.
2018. ápr. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, kar ezen gondolkodnod. Ő legföljebb akkor késik el, ha akar, hiszen nem egy- ket ember dolgozik körülötte. Aligha törtenhet meg, hogy elalszik.
2018. ápr. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
A Lumbulábi Főhadvezér, aki Magyarország gyarmatosításának folyamatát irányítja.
2018. ápr. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!