Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Miért megyek Bonyhádra olvasók...

Miért megyek Bonyhádra olvasóklubba?

Figyelt kérdés

Hali!


Ugyan a kategória a humor, de sajnos picit komoly eredete van, amit szeretnék elmesélni.


Lévén viszonylag magamnak való vagyok, ezért van bennem egyfajta tehetség, hogy az embereket megbotránkoztassam.


Azonban mostanság az alváshiány fenyeget.


Nem tudok aludni, és most ez frusztrál. Amit alvásnak nevezhetek csupán annyiból áll, hogy vivid módra ott vagyok, de mégse irányítom az álmot. Általában óriáspókok harapnak meg, a legjobb barátnőm szexel a pasijával (ja, valszeg kezdek beleszeretni), homok kerül a sörömbe, állatkertben nézem ahogy felakasztják a tigriseket. (Mert állítólag ez a megfelelő tárolása...)


És könyvesklubban is vagyok már. Aminek már rendszeres tagja vagyok. És hát na... fura.


Hozzátenném, elég nagy füvesnek számítok/számítottam. Nem azért szívtam, mert jól akartam aludni, a gondolataim más szemszögből való látását szolgálta, és hát ez most 3 év után gondoltam leteszem a dzsót.


Nem kattogok érte. Jó útra térek,meg minden.


Viszont attól félek hosszútávon ez nem lesz jó, pláne hogy amellett hogy reggeli és esti munkahelyem is van, és még így sincs elég zsém hogy egyetemista lehessek újra, vagy valami értelmes dolog..


Tudjátok.. ház. Lavazza kávé. Kutya. Csaj. Karierr. Rock and roll. Család.


Ja és nem vagyok bonyhádi!



2018. ápr. 30. 07:02
 1/3 anonim válasza:
Ezt inkább egy pszichológussal kéne megbeszélned
2018. máj. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Menj el Szekire, ha már környékbeli vagy. Ott van alapítvány a szenvedélybetegeknek és van "sok" pszichológus is. Vagy ha megéri, akkor Pécs. 3 évig látni más szemszögből? 😂 Persze. Egyél inkább sajtot, lehet az álmaidban is másképp "látsz".
2018. jún. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kérlek kérlek kérlek, beszélgessünk, na, kérlek, beszélgess velem.
2018. szept. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!