Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Humor

A kérdés

Ha nullával osztok, miért írja ki azt, hogy Error?

Keress kérdéseket hasonló témákban: csokoládé, smink, macska, dinoszaurusz, lámpa, cica

2018. máj. 22. 17:39  Privát üzenet  

A válaszok
Életemben sose találkoztam még ilyen hibával, itt tutira benned vana hiba, úgyhogy cserélj felhasználót.

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2018. máj. 22. 17:47 Privát üzenet
Ha valamit elosztassz nullával az egyenlő azzal hogy eltünteted. Valahogy így magyaráta el nekünk a matek tanárunk.Szóval nullával képtelenség osztani.

A válaszíró 92%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont 2018. jún. 3. 18:11 Privát üzenet
Mert nem lehet 0-val osztanixd

# 3/4Időpont 2018. jún. 4. 19:44 Privát üzenet
HungarianMegalodon nevű felhasználó válasza:

Mert ennek a kérdésnek rohadt sok köze van a csokoládéhoz, a sminkhez, a macskákhoz és a dinoszauruszokhoz...

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont 2018. szept. 20. 15:46 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha egy érméről azt írják, ezüst, finomság: 0,999 - akkor tényleg ezüst? (Ékszereknél 999 finomságot szoktam látni, de nem nullával az elején. )
Ciki ha sok nyeremény játékot osztok meg facebookon?
Ha nullával osztom önmagam akkor én leszek a végtelen?
Hány százalék az esély arra, hogy ha feldobok egy tízest akkor az egy olyan kutyára esik akinek a gazdája egy 40 éves férfi aki tud osztani nullával, és hetente tesz fel kérdést...
Esztergát ugy használták, hogy a földelést összekötötték a nullával. Müködött. Megvettem, de nálam egyböl lecsapja az ÉV-relét. Mit tegyek hogy tudjam használni?
Ha családban osztok meg valamit Facebook-on akkor a család látja és aki az adatlapomat nézi?

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések a Humor rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!